TunnelBear (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin TunnelBear Free VPN Uygulaması

TunnelBear VPN, konumunuzu gizleyerek sansürlü veya yasaklı sitelere giriş yapmayı sağlayan iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz VPN uygulaması. Dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir web siteye giriş yapmanızı sağlar. Hem engelli sitelerin engelini kaldırmak hem de internet güvenliği için yardımcı olmaktadır.

TunnelBear, herhangi bir coğrafi konumdan ücretsiz sunulan VPN sunuculardan birine bağlanarak engellenmiş sitelere giriş yapabilirsiniz. İnternet trafiği izlemelerine, internet korsanlarına ve kötü amaçlı sitelere karşı koruma sağlamaktadır.

IP adresinizi ve konumunuzu gizleyerek internette güvenli sörf yapmanızı sağlar. IP adresiniz, web sitelerin fiziksel konumunuzu belirlemek ve farklı siteler arasında sizi izlemek için kullanılan benzersiz bir numaradır. Web siteler, bilgisayar korsanları ve reklam verenlerden özel IP adresinizi gizli tutmak için TunnelBear VPN kullanın.

Açık ve küresel internet deneyimi sunar. TunnelBear VPN “tunnel” kısıtlanma olmayan internet imkanına sahip başka bir ülke üzerinden bağlanmanızı sağlar. Sürekli genişleyen ağında 20’den fazla ülke arasında bağlantı sağlayarak dünyanın her yerinden tarama keyfini çıkarmayı sağlar.

Yurt dışında seyahat ederken güvenli bir şekilde e-posta, favori siteler, yerli haber ve eğlence sitelerine erişim sağlar. TunnelBear VPN, kısıtlamaları aşmak, güvenli internet keyfi sunar.

Çevrimiçi izleyicileri engeller. Sayısız yollarla ve sürekli olarak reklam verenler, sosyal medya ve diğer şirketler tarafından izleniyoruz. TunnelBear web izleyicileri engelleyerek gizli olmanızı sağlar.. Sizin ve ailenizin çevrimiçi yaptığınız her şeyi izleyen reklam verenleri sınırlamak için TunnelBear VPN kullanın.

IP adresi gizlemek/değiştirmek, engelli-yasaklı sitelere giriş yapmak, güvenli ve gizli internet deneyimi için ücretsiz program arıyorsanız kesinlikle TunnelBear programını denemenizi tavsiye ederiz.

TunnelBear (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap