TunnelBear (Windows)

Sponsorlu Bağlantılar
2.3.25
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz ve Güvenli VPN Servisi

1/5, Toplam: 1 kişi

TunnelBear VPN kısıtlı internete güvenli ve özel bir bağlantı sağlayan ücretsiz VPN sistemidir. Ücretsiz olmasına rağmen aylık 500 MB data erişim hakkı veriyor. Farklı ülkelerden erişilen web sitelere ve hizmetlere erişim imkanı sağlar. Yasaklanmış sitelere giriş yapmanın yanı sıra internette güvenli ve gizli olmanızı sağlamaktadır.

IP adresinizi ve konumunuzu gizleyerek internette güvenli sörf yapmanızı sağlar. IP adresiniz, web sitelerin fiziksel konumunuzu belirlemek ve farklı siteler arasında sizi izlemek için kullanılan benzersiz bir numaradır. Web siteler, bilgisayar korsanları ve reklam verenlerden özel IP adresinizi gizli tutmak için TunnelBear VPN kullanın.

Verilerinizin güvenliğini sağlar. “”TunnelBear” VPN, meraklı kişilere, kimli hırsızlarına, kamu WiFi, ISP’ler ve diğer yerel ağlarda kişisel bilgilerinizi korur. Bağlantılar AES 256-bit şifreleme koruma altına alınır.

Açık ve Küresel internet deneyimi sunar. TunnelBear VPN “tunnel” kısıtlanma olmayan internet imkanına sahip başka bir ülke üzerinden bağlanmanızı sağlar. Sürekli genişleyen ağında 20’den fazla ülke arasında bağlantı sağlayarak dünyanın her yerinden tarama keyfini çıkarmayı sağlar.

Yurt dışında seyahat ederken güvenli bir şekilde e-posta, favori siteler, yerli haber ve eğlence sitelerine erişim sağlar. TunnelBear VPN, kısıtlamaları aşmak, güvenli internet keyfi sunar.

Çevrimiçi izleyicileri engeller. Sayısız yollarla ve sürekli olarak reklam verenler, sosyal medya ve diğer şirketler tarafından izleniyoruz. TunnelBear web izleyicileri engelleyerek gizli olmanızı sağlar.. Sizin ve ailenizin çevrimiçi yaptığınız her şeyi izleyen reklam verenleri sınırlamak için TunnelBear VPN kullanın.

IP adresi gizlemek/değiştirmek, engelli-yasaklı sitelere giriş yapmak, güvenli ve gizli internet deneyimi için ücretsiz program arıyorsanız kesinlikle TunnelBear programını denemenizi tavsiye ederiz.

TunnelBear (Windows) İçin Yorum Yap