Turbo Download Manager (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Turbo Download Manager Uygulaması

Turbo Download Manager Android cihazda yapacağınız indirmeleri hızlandırmak için yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır. Android mobil cihaz üzerinden yapacağınız herhangi bir indirmeyi beş kat hızlandırın. Uygulama indirme hızı ile ilgili büyük iddaalarda bulunsa da, normalden daha hızlı indirmeler yapacağınız kesin. Bu Android indirme yöneticisi ve hızlandırıcı olarak faydalı bir uygulamadır.

İndirmek istediğiniz bağlantılı link üzerine basılı tutun ve “Turbo Download Manager” seçeneğini seçin. Turbo hızda indirmeye başlayın. Web tarayıcıda bir bağlantı paylaşmak, film, rom, zip gibi büyük  dosyaları indirmek ve yüklemek için saatlerce beklemeden hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirin. Ek hız performans ayarları ile ince ayarları etkinleştirerek hızınızı artırın. Turbo Download Manager indirmeleri duraklatma ve devam ettirme imkanı sunuyor. Çoklu indirmeler yapacaksanız kuyruğa ekleme seçeneğini kullanabilirsiniz. İndirmeler tamamlandıktan sonra bildirim gösterir.

Android Turbo Download Manager ile indirme ve yüklemeler çok hızlı olacak. Sizde hemen bu ücretsiz uygulamayı indirin ve Android indirme hızlandırıcısına kavuşun.

Turbo Download Manager (Android) İçin Yorum Yap