Turbo FAST

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Salyangoz Yarış Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

Turbo FAST hızlı yarışlarda diğer rakiplere karşı bitiş çizgisine ulaşmak için sonuna kadar gaza yüklenin. Kaygan kabuk yükseltmelerini elde etmek ve lezzetli domates ödülleri için arkadaşlarına karşı meydan oku ve onları perişan et.

Turbo FAST oyununda diğer yarışların aksine yarışçı kahramanlarımız Salyangozlar olacak. Evet seçeceğiniz Salyangoz ile yarışarak en iyi dereceyi elde etmek için zorlu mücadeleler sizleri bekliyor. Birbirinden zorlu 13 benzersiz yarışlarda becerilerini test edin. Challenge oyu modu ile lezzetli domatesler kazanmak için arkadaşlarınız ile kafa kafaya yarışlara hazırlanın.

Zaman Denemeler, Limited Yakıt, Slalom ve Rival Yarışları gibi farklı farklı yarış etkinlikleri var. Eğlence ile dolu oyun zorlu yarış pistlerinde daha çok domates toplayın ve birbirinden farklı akrobasi hareketleri yapacaksınız. Farklı vücut yapılarına sahip Salyangozlardan seçerek onu istediğiniz gibi bir yarışçı yapın. Performansınızı artırmak için ekstra hız, yakıt ve zaman gibi  seçenekleri elde edin. En büyük yarış anlarınızı kaydedebilir ve anında tekrar izleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Son olarak kazanacağınız başarıları Facebook ve Twitter gibi sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz.

Turbo FAST İçin Yorum Yap