Türk Telekom Müzik (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
4.1.1
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Türk Telekom Müzik Uygulaması

Türk Telekom Müzik yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı dinlemek ve müzik videolarını izlemek için iOS (iPhone, iPad, iPod touch) uygulamasıdır. Uygulama son zamanların en popüler şarkıları, moduna ve türüne göre hazırlanmış ve her gün yenilenen çalma listesi, radyo ve ünlü sanatçıların sizin için seçtiği şarkıları sınırsız dinleme imkanı sunar.

Türk Telekom Müzik uygulaması ile müzik dünyasına adım atın. Sevdiğiniz şarkıları favorilere ekleyin, kendi çalma listenizi oluşturun ve arkadaşlarınızla paylaşın. Sadece müzik dinlemek değil, güncel haberlerden, etkinliklere kadar müziğe dair aradığın her şeyi kolayca takip et.

Türk Telekom Müzik uygulaması ile en sevdiğiniz sanatçıların videolarını izleyin ve arkadaşlarınızla paylaşın. Ücretsiz uygulama her ne kadar idare etse de, Türk Telekom Müzik Premium uygulaması çok cazip özellikler sunar.

Çevrimdışı Dinle özelliği ile internetsiz müzik dinleyebilirsiniz. Türk Telekom Müzik Premium üye olarak dilediğin şarkıyı Çevrimdışına Ekle butonu ile Çevrimdışı Şarkılara ekle, internetin yokken ya da Türk Telekom Müzik’i çevrimdışı modda kullanırken müzik keyfini doya doya kesintisiz yaşamaya devam et.

HD Dinle özelliği sayesinde favori şarkılarınızı HD kalitede dinleyin ve izleyin. Türk Telekom Müzik Premium üye olarak sahip olabileceğin “HD Kalite” özelliği ile şarkıları daha yüksek kalite ayrıcalığı ile dinleyebilirsiniz.

Sınırsız Dinle, Dilediğini İndir – Türk Telekom Müzik Premium ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı sınırsız dinleme keyfi de seni bekliyor. Üstelik aylık 250 yerli şarkıyı cep telefonuna, tabletine ya da bilgisayarına indirebilir, istediğin her an dinle.

3D Dokunma Desteği ile Hazır Çalma Listelerine, Son Dinlediğin Şarkılara, En Popüler ve Çevrimdışı Şarkılarına kolayca ulaşmak için Force Touch özelliği taşıyan cihazlarında uygulama simgesine dokunman yeterli!

iPhone, iPad için Türk Telekom Müzik ile benzersiz bir müzik deneyimi seni bekliyor. Üstelik Türk Telekom Müzik Premium üyelik ilk ay ücretsiz!

Türk Telekom Müzik (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap