Türkçe – İngilizce Sözlük 2.11 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe – İngilizce / İngilizce – Türkçe Sözlük

Türkçe – İngilizce Sözlük programı kullanımı ve sunduğu özellikler sayesinde diğer programlara göre daha iyidir. Türkçe – İngilizce / İngilizce – Türkçe sözlük olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca anlamlarını kolay kolay bulamadığınız teknik terimler, bilgisayar terimleri, bilişim terimleri, elektronik terimleri, tıp terimlerine bu program sayesinde kolayca bulacaksınız.

Türkçe – İngilizce Sözlük programını açmak için bir kısayol tuşu ayarlayabilirsiniz. Kısayol tuşuna basarak programı hemen açabilirsiniz. Programın en ilgi çekici özelliği ise herhangi bir pencerede çalışırken bir kelimeyi seçerseniz bu kelime otomatik olarak programa aktarılır ve kelimenin anlamı otomatik olarak aranır.

Web tarayıcı üzerinde bir İngilizce makaleyi çeviriyorsunuz. Teknik terim veya herhangi bir kelimenin anlamına bakmak istiyorsanız sadece kelimeyi seçin. Kelimeyi seçtikten sonra kısayol tuşuna basarak programı açın ve kelime otomatik olarak aktarılmıştır. Bu sayede kolay ve hızlı bir şekilde kelimelerin anlamlarına bakabilirsiniz.

Türkçe / İngilizce Sözlük – Ekran Görüntüsü

turkce-ingilizce-sozluk-indir-

Türkçe – İngilizce Sözlük 2.11 İndir İçin Yorum Yap