Türkçe Ücretsiz Araba Yarışı Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Türk oyun geliştiricilerinden birisi olan Soner Kaya tarafından geliştirilen araba yarışı Traffic Racer milyonlarca oyun sever tarafından indirilerek oynanmakta ve her geçen gün popülerliğini artırmakta olan bir oyundur.

Türkçe dil desteğinin yanı sıra ücretsiz olarak karşımıza çıkması da onun popüler olmasını artırıyor. Oyun yapı itibari ile trafiğin yoğun olduğu yollarda geçen ve yapabileceğiniz maksimum hıza ulaşarak en yüksek puanı elde etmeye çalışıyorsunuz.

Traffic Racer kaliteli grafikleri sizlere sunuyor ve oyunu oynarken en iyi şekilde eğlenmeniz için hassas kontrolleri de beraberinde getiriyor.

turkce-ucretsiz-araba-yarisi-oyunu

Oyunu oynarken bazı ipuçlarını da vermek istiyoruz. Oyuna başladıktan sonra trafikteki diğer araçların ne kadar yakınından geçer iseniz o zaman daha yüksek puanlar elde edeceksiniz. Alacağınız puanları kullanarak yeni araçlar alabilirsiniz.

3D grafiklerin olduğu oyunda 27 farklı araç seçeneği, 4 farklı oyun mekanı ve 5 farklı oyun modunun yanı sıra aracınızı dilediğiniz kişiselleştirmek için jant ve boya seçenekleri.

turkce-ucretsiz-araba-yarisi-oyunu-1

Oyunu oynamak oldukça basit. Ekran’da iki farklı pedal bulunuyor. Sağdaki hızlanmak ve soldaki de yavaşlamak içindir. Aracınızı ne kadar hızlı sürer iseniz o kadar yüksek puanlar alırsınız. Ayrıca oyunun çift yön modunda karşı şeritten gitmek size ekstra paralar ve puanlar kazandıracak.

Oyunu İndir

Türkçe Ücretsiz Araba Yarışı Oyunu İçin Yorum Yap