tvyo (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
4.5.4
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz tvyo Uygulaması

tvyo, Android akıllı telefon ve tablete indirerek dizi, program, müzik klipleri, belgeseller, çizgi filmler, canlı tv keyfi ve çok daha fazlasını yapabilmeniz için geliştirilen yüksek kaliteye sahip görüntü imkanını da ücretsiz olarak sunan bir uygulamadır. İstediğiniz bir çok diziyi buradan daha kaliteli bir şekilde takip edebileceksiniz. Game of Thrones, Survivor, Kurt Seyit ve Şura, Aramızda Kalsın, Person of Interest, Kızılelma ve çok daha fazlası.

NOT: tvyo’da aradığınız bazı içeriklere ulaşma imkanı bulamazsınız. Nedeni ise içeriklerin yasal lisansları bulunuyor.  tvyo’da yer almayan içerikler, yasal lisanlarının alınamamasından kaynaklanmaktadır.

tvyo uygulamasının özellikleri;

  • “Kaldığın Yerden Devam Et” özeliği ile daha önce izlediğiniz içerikler de nerede kaldıysanız hatırlıyor ve size kaldığınız yerden devam etme imkanı sunuyor.
  • İnternet bağlantı hızınız düşse bile videoları kesintisiz izlemeniz için “Otomatik Görüntü Kalitesi” özelliği var.
  • tvyo’da bulunan Kumandam özelliği ile Televizyon ve bilgisayar ekranını mobil cihazdan kumanda edin.
  • “Takip Listesi” özelliği ile en çok takip ettiğiniz dizileri takip listenize ekleyerek, yeni bölüm veya fragmanlar tvyo’ya yüklendiğinde anında haberdar olun.

tvyo’da Kumanda özelliği nasıl kullanılır?

  • tvyo.com’a girip video izlerken playerda göreceğin kumandam tuşuna bas. Karşına 4 haneli bir kod çıkacak.
  • Cep telefonuna indirdiğin tvyo uygulamasının kumandam bölümüne tıkla ve kodu gir.
  • Artık cep telefonun ile tvyo ekranını yönetebilirsin. İstediğin videoyu seçip izleyebilir, durdurabilir, ses seviyesini düzenleyebilirsin.

Diğer Android uygulamalara göz atabilirsiniz.

tvyo (Android) Hakkında Yazılar

tvyo (Android) İçin Yorum Yap