tvyo (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin tvyo Uygulaması

tvyo uygulaması ile diziler, programlar, müzik klipleri, belgeseller, çizgi filmler, canlı tv keyfi ve çok daha fazlası Windows Phone mobil cihazına geliyor. Üstelik yüksek görüntü kalitesiyle ve ücretsiz! Canlı yayınlar, Dizi kanalları, Program kanalları, Müzik kanalları, Spor kanalları, Diziler, tvyo Kumandam ve Kaldığın yerden devam et özellikleri ile keyifli bir uygulamadır.

Medcezir, Game of Thrones, Survivor, Kurt Seyit ve Şura, Şefkat Tepe, Aramızda Kalsın, Person of Interest, Kızılelma ve çok daha fazlası artık siz neredeyseniz orada!

İzleme Keyfinizi Arttıracak tvyo özellikleriyle tanışın:

tvyo “Kaldığın Yerden Devam Et” özeliği ile izlediğiniz içeriği nerede bıraktığınızı hatırlıyor! tvyo’ya üye olup mobilden ya da bilgisayardan yarım bıraktığınız videoyu kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.

Otomatik görüntü kalitesi özelliği ile internet bağlantı hızınız düştüğünde dahi kesintisiz video izleyebilirsiniz

“Mobilden video izlemek istiyorum ama data paketimden çok veri tüketmek istemiyorum” derseniz, üye olup görüntü kalitenizi minimum olarak ayarlayabilirsiniz. Böylece düşük veri maliyeti ile istediğiniz içeriği istediğiniz yerde endişe duymadan izleyebilirsiniz.

Sadece tvyo’da olan Kumandam özelliği ile TV veya bilgisayar ekranınızı mobil cihazınızdan kolaylıkla kumanda edebilirsiniz.

Takip listesi özelliği ile sevdiğiniz dizileri takip listenize ekleyerek, yeni bölüm veya fragmanlar tvyo’ya yüklendiğinde anında haberdar olabilirsiniz. tvyo, yayınladığı tüm içeriklerin yasal lisanslarına sahiptir. tvyo’da yer almayan içerikler, yasal lisanlarının alınamamasından kaynaklanmaktadır. tvyo içeriklerini daha da zenginleştirmek için çalışmaya devam etmektedir.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

tvyo (Windows Phone) İçin Yorum Yap