TweakNow PowerPack 4.2.6 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

TweakNow PowerPack: Sistem Hızlandırıcı Programlar Paketi

TweakNow PowerPack, bilgisayarınızı ve Web tarayıcınızı her yönüyle hızlandırabilmek için üretilmiş ücretsiz programlar paketidir.

Registry Cleaner modülü, Windows Kayıt Defteri temizlemek için güvenli ve basit bir yol sağlar. Üst performansta bilgisayarınızı korumak istiyorsanız en az ayda bir kes kayıt defterini temizlemeniz yeterli olacaktır.

Bu paket içinde yer alan modülleri kullanarak kolayca Windows’u özelleştirebilirsiniz. Sizlere anakart, işlemci, ekran kartı, bellek, sabit disk ve ağ hakkında tüm yönleriyle detaylı bilgi de verir.

TweakNow PowerPack içerisinde yer alan RAM Idle programı RAM kullanımınızı düzgün bir şekilde yaparak program performansına katkıda bulunur. AutoShutdown ise PC kapatılırken işlemleri sıraya koyarak veri kaybını ve veri bozulmalarını önlemektedir. CD AutoRun sayesinde CD ve DVD başlatmalarında kullanılabilecek otomatik başlatmaya yardımcı bir programdır.  Son olarak Virtual Desktop programı dört farklı masaüstü düzenleme işlemini eş zamanlı olarak yapabilirsiniz.

TweakNow PowerPack – Ekran Görüntüsü

tweaknow_powerpack

 

TweakNow PowerPack 4.2.6 İndir İçin Yorum Yap