Twitter

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Twitter Uygulaması

Android için Twitter istemcisi twitter.com’a göre nispeten daha küçük ekranlar için tasarlanmış olmasına rağmen Twitter mobil arayüzü aynı işlevselliği sağlar. Twitter uygulaması Android mobil cihazlardan Twitter hesabına erişmek ve sosyal ağ arkadaşlarınız ile etkileşim sağlayan indirilebilir ücretsiz ve Türkçe Android uygulamasıdır.

Android cihaz için resmi Twitter uygulaması olarak hizmet vermektedir, bu yazılım sosyal ağ sitesine girme ile aynı işlevselliği sunuyor. Tweet atmak ve ana ekrandan doğrudan kendi arkadaşınızın tweet’lerini kontrol edebilir hem de doğrudan kendi arkadaşınızın tweet’lerini görebilirsiniz.

Ayrıca, Android için Twitter kendi cihazınızda, herhangi bir uygulamadan Google Maps ve paylaşılan link / fotoğraf/ video tweet’lerin yerini görmek için olanak sağlar.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Twitter İçin Yorum Yap