Ubiquitous Player

Sponsorlu Bağlantılar
2016.06.21
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Multimedya Oynatıcı ve Program Paketi

Ubiquitous Player, video ve müzik dosyalarını oynatmak için imkan sağlayan ücretsiz bir multimedya oynatıcı programdır. Bu program tüm medya dosyalarınızı oynatmak için izin verir. Bu, diğer medya oynatıcılara göre farklı özellikler sunuyor.

Ubiquitous Player programını ilk gördüğüm zaman çok şaşırmıştım. Özelliklerini söyleyeceğim zaman sizin de şaşıracağınızı tahmin ediyorum. Görünüşte sadece video ve müzik dosyalarını oynatıyor.

Hiç bir multimedya oynatıcı da tarayıcı, resim görüntüleyici veya hesap makinesi olacağını düşündünüz mü? Sadece bunlar da değil daha bir çok farklı uygulamaları bir arada bulunduran bir program paketi diyebiliriz. Programı bilgisayara yükleyeceğiniz zaman, sunduğu araçları hemen fark edeceksiniz.

Ubiquitous Player programı, müzik çalar, metin editörü, not yazma, hesap makinesi, resim görüntüleyici, yer imleri yönetme  ve pano yönetici gibi uygulamaları içinde barındırıyor. Kısacası tam bir program paketi. Her uygulama için ayrı yazılım yüklemek yerine, tek bir programda tüm bu uygulamalara sahip olabilirsiniz.

Hepsi bu kadar değil tabi ki. Diğer özelliklerine de kısaca değinmek istiyorum; video izleme, resim görüntüleme, müziklere hızlı erişme, metin düzenleme, not yazma, basit HTML sayfaları yapma.

Dosyaları yeniden adlandırma, kopyalama ve gezinme, internet tarayıcısı kullanma, internet yer imlerini yönetme, ekran görüntüleri alma, bir fare olarak gamepad kullanma, sanal klavyeyi kullanma, büyüteç kullanma, oyun oynama, bir hesap makinesi kullanma gibi özelliklerden faydalanacaksınız.

Bir çok farklı uygulamayı barındırıyor ve faydalı olacak işlemler yapmanızı sağlıyor. O neden her bilgisayarda bulunması gereken programlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

Ubiquitous Player İçin Yorum Yap