Üç Boyutlu Araba Yarışı 3D

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz 3 Boyutlu Araba Yarışı

  • Ücretsiz.
  • 3 boyutlu.
Türkçe dil desteği yok.

Üç Boyutlu Araba Yarışı 3D hız tutkunlarının beğeniyle oynayacakları 3 boyutlu araba yarışıdır.

Üç Boyutlu Araba Yarışı 3D oyununu Android işletim sistemli akıllı cihazlara indirerek oynayacağınız ücretsiz 3D araba yarışıdır. Oyun 3 boyutlu olduğundan dolayı görsel açıdan göz alıcı görüntüleri size sunuyor. Böylece oyundan daha fazla keyif alacaksınız. Hem caddeler de hem de hava da akrobasi hareketleri ile yarışın keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Sonsuz modelli atari simülasyon oyunlarının en iyilerinden birisidir. Yarışın cazibesi, şehir caddelerinde, köy yollarında ve deniz kıyısında yüksek kaliteli yarış arabaları ile oyuncuları bağımlı yapan oyun mekanizmasını size kadar getirmekte. Yarışırken diğer arabalara vurmadan kalabalık caddelerden geçerek diğer araçları geride bırakın, para kazanın ve hava da en iyi hareketleri yapın.

Oyunun diğer özelliklerinden bahsedecek olursak; harika görsel efekler, mükemmel yarış pistleri, para kazanarak 8 farklı aracın kilidini açabilme, arabalarınızı 9 farklı renge boyayabilir ve 9 çeşit lastikten dilediğinizi arabanıza takabilirsiniz.

Hız tutkunları için geliştirilen oyun 3 boyutlu olarak size sunuluyor. Ücretsiz olarak indireceğiniz oyun da harika akrobasi hareketler yapacağınız oyunu denemenizi tavsiye ediyoruz.

Üç Boyutlu Araba Yarışı 3D İçin Yorum Yap