UC Browser (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin UC Browser

UC Browser for Android, 150’den fazla ülke ve bölgeler arasında 400 milyondan fazla kullanıcı ile lider Android mobil internet tarayıcı. Bu sürüm Android mobil cihazlar (cep telefonları ve tabletler) içindir.

Propietary U3 çekirdek mobil tarama için optimize edilmiştir. Hızlı, daha kararlı, daha fazla pil tasarrufu ve daha güçlü. Anında yeniden giriş yapmaya gerek kalmadan en son ziyaret edilen sayfalar arasında geçiş yapma. Akıllı ağ uyum teknolojisi. Güçlü indirme yönetimi işlevselliği. Farklı biçimlerde dokümanları önizleme yapabilme (docs, xls, ppt, pdf, zip, rar). Duraklatma ve devam ettirme.

UC Browser İlk indirme, genel olarak Android cihazlar için ve U3 çekirdek ile geliyor. İkinci indirme (Tablet HD) gibi Nexus, Galaxy Tab, Trafo Pad, Kindle gibi yaygınlar cihazlar ve Android 2.3 ile Android tablet için tasarlanmıştır. Üçüncü indirme (UC Browser Mini), Android 1.5 ve üzeri içindir. Dördüncü indirme (UC Browser Small) 320×240 piksel ya da altındaki küçük ekranlı cihazlar içindir.

Daha az veri kullanımı ile hızlı tarama için, Hız Modu var. Hız Modu zaman ve büyük veri kullanımından kurtaran, büyük olan web sayfalarını sıkıştırır.

QR Code Tarama: URL’leri girmek için farklı bir yol olarak, QR Code Scanner var. Telefonunuzun kamerasını kullanarak, QR Code Scanner ile QR kodu okusun ve anında URL’ye giriş yapsın.

Ses Düğmelerinden Sayfaları kaydırma: Bir sayfayı kaydırmak için uygun bir yeni yol için ve web sayfalarında aşağı yukarı gezinmek için telefonunuzun ses düğmelerini kullanma yeteneği var.

Yer imlerinden ana ekrana: Hızlı sevdiğiniz web sitelerine erişim için, ana ekranda kısayollar oluşturma yeteneği var, yani sadece tek bir tıklama ile en sevdiğiniz içeriğe erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca, büyük ekranlı telefonlar için anasayfa görüntü sorunu çözüldü.

Gece Modu: Gece moduna geçiş yaparak, geceleri daha rahat kullanmak için.

Özel Temalar: UC Tema Merkezi’ni ziyaret ederek veya tarayıcınızı özelleştirmek için kendi resimlerinizi kullanabilirsiniz.

UC Browser for Android, mobil cihazlar için ayrı bir web tarayıcı deneyimi sunuyor. Kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum.

UC Browser (Android) İçin Yorum Yap