Iron Man 2 Ekran Koruyucu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için 3D animasyonlu ücretsiz Iron Man 2 ekran koruyucu

Iron Man çizgi romanları ve filmi izleyenler tarafından çok beğenilmiştir. Bazı sevgiler vardır her an görmek istersin. Demir adamı Windows bilgisayarında görüntülemek isteyenler için iyi bir haberimiz var. Iron Man 2 screensaver ekran koruyucu ile bilgisayarınız boş kaldığında ekranı süslesin.

Marvel ve Paramount Pictures’ın resmi Iron Man 2 ekran koruyucu Iron Man’ı zırhlı takımında gösteren, silah dahil olmak üzere çeşitli ayrıntılara odaklanan döngüsel bir 3D animasyondan oluşuyor. Film, Robert Downey Jr.’yi Tony Stark (Iron Man), Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Scarlett Johansson ve diğerleri canlandırıyor.

Iron Man 2 ekran koruyucu taşınabilir yükleyiciye sahiptir. Yani herhangi bir kurulum yapmadan doğrudan çalıştırabilirsiniz. 3 boyutlu animasyon ile daha eğlenceli bir hava katacaktır.

Not: Üretici tarafından yapılan açıklamada bazı antivirüs programları tarafından virüs olarak algılanabilir. Ekran koruyucu uygulamalarında herhangi bir zararlı yazılımın olduğunu söylemektedir.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Iron Man 2 Ekran Koruyucu İçin Yorum Yap