Ücretsiz Bitdefender Araç Çubuğu ve Eklenti Kaldırma Aracı

Sponsorlu Bağlantılar

BitDefender Labs tarafından Windows PC için Bitdefender Adware Removal Tool programı yayımlandı. Ayrıca Mac içinde bir sürüm mevcut ve bu aracın bir beta sürümü, Windows ve Mac sistemleri için ücretsiz olarak indirilebilir.

Bitdefender Adware Removal Tool

Bitdefender Adware Removal Tool adware gibi istenmeyen yazılımları, zararlı korsan programları, rahatsız edici araç çubukları ve şüpheli tarayıcı eklentileri kaldırmak için yardımcı olacaktır. Programı bilgisayarınıza yüklemenize gerek yoktur. Taşınabilir olduğu için çalıştırmanız yeterlidir. Sadece programı indirin ve taramayı başlatın.

bitdefender-adware-removal-tool

Kullanıcı arayüzü dikkat çekicidir. Bitdefender Adware Removal Tool çalıştırın ve taramayı başlatma düğmesine tıklayın. Tarama bilgisayarınızın durumuna göre bir kaç dakika sürer.

Tarama tamamlandığında, kaldırmak için karar vereceğiniz şüpheli uygulamalar listesi sunulacak. Eğer herhangi bir tehlike bulunmazsa bunu bildirecektir. Kaldırmak istediğiniz uygulamaları seçin kaldır düğmesine tıklayın.

bitdefender-adware-removal-tool-indir-windows-1

Bitdefender Adware Removal Tool hakkında söylenecek en iyi şey ise, BitDefender Internet Security için 6 ay ücretsiz kullanım sunan bir bağlantı veriyor. Oldukça iyi bir teklif olduğunu düşünüyorum. Ücretsiz olarak Bitdefender Adware Removal Tool programını kullanın ve en güçlü güvenlik programını 6 ay ücretsiz kullanın. Kesinlikle kaçırmayın derim.

Bitdefender Adware Removal Tool istenmeyen uygulamaları, araç çubukları ve tarayıcı eklenti kaldırmak için yardımcı olacaktır. Bu konuda ne kadar başarılı olduğunu yapılacak testler ile belli olacaktır. Tecrübesi olan arkadaşları bu konuda bilgilendirmelerini talep ediyoruz. Aşağıdaki bağlantıdan programın Windows ve Mac sürümlerini indirebilirsiniz.

Bitdefender Adware Removal Tool İndir (Windows)
Windows İçin Bitdefender Adware Kaldırma Aracı
Bitdefender Adware Removal Tool İndir (MAC)
MAC İçin Bitdefender Adware Tarama Aracı

Ücretsiz Bitdefender Araç Çubuğu ve Eklenti Kaldırma Aracı İçin Yorum Yap