Ücretsiz File Optimizer İle Dosya Boyutunu Azaltın

Sponsorlu Bağlantılar

Sabit disk alanını artırmak için dosyalarınızı optimize etmek için bir yol arıyorsanız ücretsiz File Optimizer programını deneyebilirsiniz. Bu ücretsiz programı dosya boyutlarını azaltmak için en iyi yoldur. Disk alanını artırmak için bazı dosyaları silmenize gerek yoktur. File Optimizer ile dosya boyutlarını azaltarak, disk alanını artırabilirsiniz.

Dosya Optimize Etmek ve Dosya Boyutunu Azaltmak

FileOptimizer ücretsiz dosya optimize edici yazılımdır. Temel olarak, dosyalar için en yaygın kullanılan formatları destekler ve dosya optimizasyonu ve bunun içinde kodlu sıkıştırma teknikleri kullanır ve böylece dosya boyutunu küçültür. Windows 8 ve Windows 8.1 ile de uyumludur.

File-Optimizer-indir-

Aşağıdaki dosya formatlarını destekler:

BMP, DIB, CSS, DLL, BPL, DRV, LZL, SYS, EXE, SCR, GIF, GZ, TGZ, SVGZ, HTM, HTML, MHT, MHTML, XHTML, XML, SGML, ICO, JNG, JPE, JPG, JPEG, THM, JS, JSON, MNG, MP3, OBJ, O, LIB, A, OGG, OGV, CHM, CHS, CHW, DOC, DOT, FPX, MDB, MDT, MIX, MPD, MPP, MPT, MSI, MSP, MST, ONE, OST, PPS, PPT, PUB, PUZ STICKYNOTES, SNT THUMBS, DB, VSD, VST, VSS, XL, XLC, XLM, XLS, XLW, XSF, XSN, DCX, PCC, PCX, EPDF, PDF, APNG, ICO, PNG, SWF, FAX, TIF, TIFF, PTIF, PTIFF, WEBP, AIR, APK, APPX, CBZ, DOCM, DOCX, DOTX, DOTM, DWFX, EPUB, IPA, JAR, MPP, NAR, ODT, OEX, OXPS, PPAM, POTM, POTX, PPSM, PPSX, PPTM, PPTX, PUB, SLDM, SLDX, VDX, VTX, VSX, XAP, XLAM, XLSM, XLSX, XLTM, XLTX, XPS, ZIP, AAI, AVS, FITS, JP2, JPC, HDR, HRZ, MIF, MIFF, MTV, OTB, P7, PALM, PDB, PBM, PCD, PCDS, PFM, PGM, PICON, PIC, PICT, PNM, PPM, PSB, PSD, SUN, VICAR, VIFF, WBMP, XBM, XPM ve XWD dosya formatlarını.

File Optimizer kullanımı çok kolaydır. Boyutunu azaltmak istediğiniz dosyaları program arayüzüne ekleyin. Optimize etmek istediğiniz dosyaları ekledikten sonra tek yapmanız gereken Optimize seçeneğine tıklamak.

Sayfa yükleme hızını artırmak için yöneticiler için uygundur. İçerik ağırlığını azaltmak için web geliştiricileri için uygundur.

File Optimizer İndir – Free Download

File Optimizer dosya boyutunu azaltma programı, XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan programı indirebilirsiniz.

File Optimizer İndir

Ücretsiz File Optimizer İle Dosya Boyutunu Azaltın İçin Yorum Yap