Ücretsiz Online JPG’den PDF’ye Çevirme Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Portable Document Format (PDF) internet ortamında taşınabilir belge formatının en popüler ve en kolay yoludur. Her zaman PDF dosyaları, özellikle metin dosyalarının içine resim dosyalarını dönüştürmek gerekebilir. Eğer resim dosyaları bir PDF haline dönüştürmek istiyorsanız bu ücretsiz online hizmeti kullanabilirsiniz.

Bu hizmet ile programsız JPG’den PDF’ye dönüştürmek/çevirmek sadece birkaç saniye sürer ve bunu yapmak için birçok farklı seçenek vardır. Ücretsiz olarak resim dosyalarını dönüştürmek için programsız olarak çalışan bu çevrimiçi dönüştürücü hizmeti kullanabilirsiniz. Bu yazımızda sadece birkaç tıklamayla online olarak JPG’den PDF’ye dönüştürmeyi göstereceğiz.

PDF içine resim dosyalarını dönüştürmek için hiçbir program yüklemesi ya da kurulum yapmadan imkan sağlayan ücretsiz online bir araçtır. Temiz ve basit arayüzü ile, bu aracı herkes tarafından kolayca kullanılabilir.

Programsız Online JPG’den PDF’ye Dönüştürme

Ücretsiz online JPG’den PDF’ye dönüştürme hizmet sayfasını açın ve aşağıdaki adımları uygulayın.

ucretsiz-online-jpgden-pdfye-cevirme-nasil-yapilir

“Select JPG files” düğmesine tıklayın ve dönüştürmek istediğiniz resim dosyasını yükleyin. Dosya boyutuna bağlı olarak yükleme zamanı değişebilir. Zaten çok kısa bir sürede yükleme yapılacaktır.

ucretsiz-online-jpgden-pdfye-cevirme-nasil-yapilir-1

Yükleme yaptıktan sonra “Convert to PDF” düğmesine tıklayarak dönüştürme işlemini başlatabilirsiniz.

ucretsiz-online-jpgden-pdfye-cevirme-nasil-yapilir-2

Bu ücretsiz araç SlideShare ve Scribd gibi popüler paylaşım servislerine bağlıdır. PDF dosyalarınızı paylaşmak için bu hizmetleri kullanabilir ya da Google Drive’a kaydedebilirsiniz.

Bu hizmet aynı zamanda görüntü boyutu, sayfa boyutu, kenar boşluğu ve sayfa yönünü seçmenizi sağlar. Sonuçtan memnun değilseniz, daha sonra bu ayarları değiştirebilirsiniz.

Bu hizmet tamamen ücretsizdir ve tek bir kuruş ödemeden sınırsız olarak dosyaları dönüştürebilirsiniz.

Genel olarak, bu ücretsiz dönüştürücü birden fazla görüntüyü birleştirir ve tek bir PDF dosyasına dönüştürmeyi sağlar. Bu online araç ölçekler ve çözünürlüğü, yani görüntü kalitesini değiştirmeden görüntüleri otomatik olarak döndürür.

Ücretsiz Online JPG’den PDF’ye Çevirme Nasıl Yapılır? İçin Yorum Yap