Free WiFi Hotspot Share

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz WiFi Paylaşma, WiFi Hotspot Oluşturma Programı

4.13/5, Toplam: 92 kişi

Free WiFi Hotspot Share, güvenli bir şekilde başkaları ile dizüstü bilgisayarda WiFi hotspot yaparak kablosuz WiFi ağını paylaşmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır.

Free WiFi Hotspot Share sayesinde laptop üzerinden kablosuz WiFi interneti paylaşmayı sağlar. Öncelikle kablosuz ağı paylaşmanızı sağlayacak WiFi Hotspot oluşturmak ardından WiFi ağı paylaşabilirsiniz. Bu ücretsiz program, yetkisiz kişilerin girmesini engelleyecek şekilde güvenli bir şekilde kablosuz interneti paylaşabilirsiniz. Bu araç laptop bilgisayarda ücretsiz WiFi hotspot oluşturmanızı sağlar ve sanal WiFi yönlendirici haline dönüştürür. Free WiFi Hotspot Share sayesinde diğer cihazlar ile hotspot paylaşımı sadece birkaç fare tıklaması uzaklıktadır. Yetkili kişilerin sınırsız sayıda paylaşılan WiFi ağın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu program basit ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Bu arayüzde sadece birkaç tıklama ile kolayca özel ve güvenli bir WiFi ağ oluşturabilirsiniz.

İnternet bağlantısı, DSL, Cable, Bluetooth, Mobile Broadband Card, Dial-Up yoluyla olabilir. Ayrıca ağ etkinliğini izlemek mümkündür. “Info” butonuna tıklayarak ayrıntılı ağ bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Hotspot adı, parola, bağlı istemciler, ağ durumu, Windows IP yapılandırması ve listelenen tüm ağ bağlantılarının diğer verilerini görebilirsiniz.

Windows 10, 8.1, 8, 7 bilgisayarınızda kolayca WiFi hotspot oluşturun ve diğer cihazların bilgisayar üzerinden internete bağlanmasını sağlayın. Free WiFi Hotspot Share ile bilgisayarınızı modeme dönüştürün.

Free WiFi Hotspot Share” İçin 7 Cevap

Free WiFi Hotspot Share İçin Yorum Yap