Ücretsiz Windows XP Sistem Geri Yükleme Programı (2014)

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft eski ama popüler işletim sistemi XP için desteğini sona erdirdi ve kullanıcılar Windows XP yüklemesini sağlamak için yollar arıyor. Artık Windows XP kullanıcıları için bir çok risk var. Sonsuza kadar bilgisayarınızı yeniden başlatmak, her zaman geri almak ya da iyi bir noktaya geri yüklemek için Windows XP yüklemesini korumak ve güvenliğini sağlamanın bir yolu var. Rollback XP, Windows XP için bunu sağlayan yeni ücretsiz bir yazılımdır.

Her ne kadar burada sunacağımız bilgiler Windows XP korumasını sağlamak ile ilgili olsa da, herhangi bir tehlikeye karşı kendinizi korumanın en iyi yolu sürekli olarak verilerin yedeğini almaktır. Rollback XP size daha iyi bir seçenek sunar. Rollback, tanımlanmış bir önceki duruma veritabanını döndüren bir işlem anlamına gelmektedir. Rollback XP sayesinde, Windows XP üzerinde verilerin yedeğini alabilirsiniz. Bunun için, uygulama sistemin anlık görüntülerini alır ve  tarafınızdan belirtildiği gibi herhangi bir önceki durumuna bilgisayarınızı geri yükler.

Rollback XP – Sistem Geri Yükleme ve Yedekleme Programı

Rollback XP verimli bir veri depolama sistemidir. Windows XP için geliştirilen, Ağustos’un sonlarına doğru yeni yayımlanan bir veri yedekleme, depolama yazılımıdır. İndirdiğiniz zaman, yazılım sisteminin anlık görüntüsünü alır. Bu anlık görüntüyü kullanarak hatasız bir şekilde bir önceki duruma sistem geri yükleme yapabilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınız zaman verilerinizi kaydetmek için mükemmel bir yoldur.

Rollback-XP-indir-

Sistemi yeniden başlatmanızı isteyebilir. Rollback XP kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve kullanımı kolaydır. Ortak görevler, gelişmiş görevler ve bir kontrol panelinden bir listeden oluşan bir sol kenar çubuğu vardır.

Rollback XP Özellikleri

Rollback XP zengin özelliklere sahip bir yazılımdır. Virüs, sistem hataları veya sistem arızaları durumunda, Rollback XP kullanıyorsanız saniye içinde bir önceki zamana sistemi çevirebilirsiniz. Dakika, saat, gün, hafta veya ay gibi ihtiyaca göre geri gidebilirsiniz. Bu değişiklikleri yaparken minimum sistem kaynakları kullanır ve Rollback XP bilgisayarınızın performansını etkilemez.

Rollback XP yardımı ile, 10 anlık görüntüsü alabilirsiniz. Rollback XP, sisteminizi yeniden başlatmanıza gerek kalmadan komple sistemin anlık görüntüsünü alır. Windows başlatılamaz olsa bile, saniye içinde herhangi bir sistem çökmesini tersine çevirebilirsiniz.

Rollback XP, sanal makineler ve VMware ile çalışır. Bu bir istemci, bir host sahibi olarak ya da sanal makine içinde hizmet vermektedir. Ayrıca otomatik silmeleri önlemek için anlık görüntüleri kilitler. Her zaman göz atabilir ve herhangi bir anlık görüntü dosyalarını ve klasörlerini geri alabilirsiniz. Sadece sürükleyin ve aktif sisteme anlık görüntü dosyalarını bırakın.

Ayrıca isteğe göre manuel anlık görüntüsü alabilirsiniz. Anlık görüntüsü almak için bir zamanlama ayarlayabilirsiniz. Ayarlandıktan sonra, Rollback XP otomatik anlık görüntüleri alır.

Sonuç olarak Rollback XP, Windows XP sistem geri yükleme noktası oluşturma ve sistem geri yükleme yapmayı sağlayan faydalı bir programdır. Eğer Windows XP kullanıyorsanız kesinlikle bilgisayarınızda olması gereken bir programdır.

Rollback XP İndir

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Ücretsiz Windows XP Sistem Geri Yükleme Programı (2014) İçin Yorum Yap