Ücretsiz Yüksek Kaliteli Fotoğrafları Boyutlandırma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Dijital fotoğrafçılar veya DSLR fotoğraflar ile ilgilenen birisi iseniz, sizler için faydalı bir programı paylaşmak istedim. Fotoğraflarınızı internet üzerinde paylaşmak, web sitenize upload etmek, arkadaşlarınıza veya ailenize göndermek veya bulut depolama alanlarına yüklemeniz gerekiyorsa, dosya boyutunun büyük olması sizin için sorun olabilir.

Yüksek çözünürlüklü fotoğrafları paylaşmak için dosya boyutlarını düşürmek fayda sağlayacaktır. Resim boyutlandırma için ücretsiz bir program arıyorsanız High Quality Photo Resizer programı deneyebilirsiniz.

High Quality Photo Resizer programı yüksek kaliteli fotoğrafları boyutlandırmak için mükemmel bir deneyim sunuyor. Resimlerinizin kalitesini düşürmeden, boyutlarını küçültmek istiyorsanız bu ücretsiz program iyi özellikler sağlıyor.

High Quality Photo Resizer - resim boyutlandirma programi

Bu ücretsiz fotoğraf boyutlandırma programı pek çok görüntü formatlarını destekliyor. BMP, DIB, EMF, GIF, ICB, JPG, JPEG, PBM, PCD, PCX, PGM, PNG, PPM, PSD, PSP, RLE, SGI, TGA, TIF, TIFF, VDA, VST, WBMP, WMF. JPG, PNG, GIF, BMP, TIF, TGA, WMF, EMF ve daha fazla görüntü formatlarını düzenlemek için imkan sağlar. Düzenlediğiniz görüntüleri JPG, PNG, GIF, BMP, TIF, TGA, WMF, EMF formatında kaydetme imkanı da sağlıyor.

Bu ücretsiz program resim/fotoğraf boyutlandırmanın yanı sıra, görüntülere efekt vermeyi de sağlıyor. 37 farklı efekt arasından dilediğinizi seçebilir ve uygulayabilirsiniz. Eğer fotoğraflar yan çekilmişse 90 derece sağa veya sola döndürebilirsiniz.

High Quality Photo Resizer - foto boyutlandirma programi

Resimleri piksel oranını belirterek boyutlandırma yapmanıza imkan sağlıyor. Seçim size kalmış. Kaliteli bir program arıyorsanız bu ücretsiz programı denemekte fayda var.

High Quality Photo Resizer İndir

High Quality Photo Resizer programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan programı indirebilirsiniz.

 

High Quality Photo Resizer İndir

Ücretsiz Yüksek Kaliteli Fotoğrafları Boyutlandırma Programı İçin Yorum Yap