Ultimate Boot CD

Sponsorlu Bağlantılar
5.3.7
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Teşhis ve Tanılama Araçları

Ultimate Boot CD onlarca popüler sistem araçları suna erişim sağlayan bir bootable CD oluşturmanızı sağlayan ücretsiz programdır. Sabit disk tanı, bölüm yönetimi, veri kurtarma, CPU stres testi, disk klonlama, disk silme, sistem bilgileri, virüs kaldırma, ve çok daha fazlası için araçlar içerir. Bilgisayar donanım ve yazılım sorunlarını onarmak, açılmayan bilgisayarların sorunları tespit etme gibi araçlar sunuyor.

Ultimate Boot CD, BIOS araçları, CPU araçları, Harddisk, sistem ve diğer araçlar sayesinde bilgisayarınızın sorunlarını tespit etmek ve onarmak için faydalı bir programdır.

İndirmek ve kullanmak ücretsizdir. Ultimate Boot CD, ihtiyacınız olan tüm teşhis ve tanılama yardımcı programlarını içeren bir yedekleme ve kurtarma aracıdır. Başka bir deyişle, bilgisayarınızın herhangi bir nedenden dolayı bozulması veya çökmesi durumunda önyüklenebilir bir CD oluşturmak için bu ve benzeri yazılımlara ihtiyaç duyarsınız.

Ultimate Boot CD ile önyüklenebilir bir CD oluşturarak sistemin bir kopyasını veya yedeğini almış olursunuz. Artık olası bir durumda hazırlayacağınız bu CD ile Windows’u yeniden yüklemek mümkün olacaktır. Bilgisayarınız sizin için çok önemli ise bu ve benzeri araçları bilgisayarınızda bulundurmanız faydalı olacaktır.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Ultimate Boot CD İçin Yorum Yap