Ultimate Settings Panel

Sponsorlu Bağlantılar
2.3
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İşlevlerine Kolay Erişim Yapın

Ultimate Settings Panel, ulaşılması zor olan çeşitli Windows sistem ayarlarına ve araçlarına kısayoldan kolayca erişim yapmayı sağlayan, sekmeli arayüz sunan ücretsiz bir araçtır. Ultimate Settings Panel son sürümleri Windows 8 uyumluluğu ile gelmiştir ve 218 konfigürasyon öğeleri olmak üzere toplam 9 farklı konfigürasyon sekmesi vardır.

Program Denetim Masası, Güç Yapılandırması, Kullanıcı Hesapları, Sistem Özellikleri, AutoPlay gibi ortak fonksiyonlar için kısayollar içermenin yanı sıra ODBC Yönetici, Dosya Geçmişi, Regedit, Ağ Kurulumu ve daha fazlası gibi aynı zamanda birçok gelişmiş özelliklere erişim sağlar.

Ultimate Settings Panel Kullanımı İle İlgili Videoyu İzleyebilirsiniz;

Windows işlevlerine ek olarak, Ultimate Settings Panel programı ayrıca gelişmiş Outlook 2010 özellikleri için kısayollar sunar, depolanan veri ve ayarların temizliği dahil olmak üzere, PST onarım, NK2 aktarma, Outlook Güvenli Mod ve daha fazlasını içerir.

Ek özellikleri ile Pro sürümü satın almak için kullanılabilir.

Windows sistem ayarlarına tek bir yerden kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi sağlayacak Ultimate Settings Panel programını denemekte fayda var.

Ultimate Settings Panel Hakkında Yazılar

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Ultimate Settings Panel İçin Yorum Yap