UltraDefrag İndir (Intel Itanium)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

UltraDefrag: Intel Itanium İçin Disk Birleştirme Programı

UltraDefrag bilgisayarınız için analiz ve birleştirme gerçekleştirmeyi sağlayan güçlü bir açık kaynak kodlu bir ücretsiz ve Türkçe disk birleştirme programıdır. Birleştirme dışında, UltraDefrag de daha iyi performans için sabit disk optimize sağlar. FAT, exFAT ve NTFS dosya sistemleri desteklenmektedir.

Birleştirme işlemine başlamadan önce, araç çubuğundan analiz butonuna basarak sabit diski analiz etmek gerekir, sabit disk analizi ile diskteki dosyaların dağılımı iyice görebilirsiniz. Dosya, klasör sayısını gösterecek ve aynı zamanda parçalanmış ve sıkıştırılmış dosyaların sayısını görüntüleyecek. Diski analiz yaptıktan sonra, birleştirme işlemi yapabilirsiniz, parçalanmış dosya sayısına göre bu işlem biraz uzayabilir. Birleştirme işleminin tamamlanmasından sonra, bilgisayarda hafif bir performans değişikliğini görebilirsiniz, sistem performansı gelişmiş olacaktır.

UltraDefrag, yerleşik bir optimizasyon özelliği ile birlikte geliyor hızlı optimizasyon altında program özellikle parçalanmış alanlar üzerine çalışacak ve tam optimizasyon sabit diskte bulunan tüm dosyalar üzerinde çalışacaktır.

NTFS, tüm dosya detayları da MFT olarak bilinen Master File Tablo meta verileri olarak depolanır. UltraDefrag sabit diskin en iyi performans için MFT optimize sağlar.

UltraDefrag herhangi bir yapılandırmaları gerektirmez, bu yüzden teknik bilgisi olmayan kullanıcıların kolayca kullanabileceği bir programdır. UltraDefrag 32 Bit ve 64 Bit platformları için ayrı ayrı kullanılabilir sürümleri mevcuttur ve bilgisayarınız Intel Itanium işlemciye sahipse Intel Itanium işlemci için tasarlanmış özel bir sürümünü de indirebilirsiniz.

UltraDefrag – Ekran Görüntüsü

ultradefrag-indir-

UltraDefrag İndir (Intel Itanium) İçin Yorum Yap