UltraExplorer

Sponsorlu Bağlantılar
2.0.3.1
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için çift bölme ve sekmeli tarama sağlayan ücretsiz dosya yöneticisi

Windows Explorer alternatifi UltraExplorer, çift bölme ve sekmeli tarama ve ayrıca kolay toplu işlemler için dosyaları geçici olarak koymak için sürükleyebileceğiniz kullanışlı bir dosya yöneticisidir.

Komut satırı sevenler UltraExplorer penceresinin altındaki Komut Satırı kutusunu beğenecek. Tarama yaptığınız klasöre senkronize edilmek için komut istemini ayarlayabilirsiniz. İlk kurulumdan sonra UltraExplorer’ı taşınabilir yapabilir, dosyaları yüklemek için USB sürücünüze yükleyebilirsiniz. UltraExplorer, yalnızca Windows için ücretsiz indirilebilir.

Ultra Explorer, Windows’daki dosya yönetimini çok daha kolay hale getiren birçok özellik ve seçenek sunar. Getirdiği önemli olaylardan bazıları, tanımlanabilen ve daha hızlı erişilebilen favori klasörler ve dosyalardır, yakın geçmişte açılan dosyaları ve klasörleri daha hızlı açmak için geçmişe veya birden fazla pencereyi oluşturmadan arayüzünde birden fazla klasörü açmak için sekmelere sahiptir.

Seçilen işlemleri daha da hızlı başlatmak için klavye kısayolları mevcuttur. Yüzlerce kısa yol varsayılan olarak klavye kısayollarına eşlenebilir. Örneğin klasörler ve yeni sekmeler oluşturmak, dosyaları klavye kısayolları ile kopyalamak ve taşımak mümkündür. Arayüz, fare ile menüleri sürükleyip bırakarak özelleştirilebilir. Kullanıcıların kullanmak istediği menüleri ve seçenekleri görüntülemek için menü ve seçeneklerde ek özelleştirmeler mevcuttur.

Ultra Explorer’ın sunduğu yeni seçeneklere ve imkanlara alışmak kesinlikle zaman alıyor. Deneyimli kullanıcılar bile yazılım programının tam potansiyelini kullanmak için zamana ihtiyaç duyabilirler.

UltraExplorer İçin Yorum Yap