UltraGet Video Downloader 3.0.7 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 3 kişi

Web Sayfasından Video İndirme Programı

UltraGet Video Downloader, özellikle tüm mobil cihazlarda video izlemek için uygun formatlarda video indirme imkanı sunan ücretsiz video indirme programıdır. Bu program sayesinde herhangi bir web sayfasından tek bir tıklama videoları indirebilirsiniz. UltraGet Video Downloader sadece video sitelerinden değil, herhangi bir web sitesinde bulunan videoları kolayca indirebilirsiniz. Mesala bir web sitesindeki TV şovları, filmleri ve müzik videoları indirebilirsiniz. Nico, Hulu, Facebook, Veoh vb 1000’den fazla web sitesinden video indirme. UltraGet Video Downloader ile PC, Android, iPhone, iPod, iPad, HTC, Samsung cihazları için uygun formatta video indirebilirsiniz. Anlayacağınız tek bir tıklama ile web video indirebilirsiniz.

UltraGet Video Downloader video indirme programını diğerlerinden ayıran en büyük özellikler; 3 kat video indirme hızı ve herhangi bir web sitesindeki videoyu indirme özelliğidir. Video indireceğiniz zaman, videonun çıkış formatı, cihaz, video çözünürlüğü vb ayarlamaları yapmanıza imkan tanıyor. Howcast, Facebook, Veoh, Break, Vimeo, Myvideo, Liveleak, Movieclips, Nicovideo, Vevo, MTV, Hulu, Photobucket, Dailymotion ve daha pek çok video sitelerinden de video indirebilirsiniz.

UltraGet Video Downloader kullanımı çok kolaydır. Hangi web sitesinde videoyu izliyorsanız video URL’sini kopyalayın ve program arayüzündeki Paste URL düğmesine tıklayarak videoyu indirmeye başlayabilirsiniz.

UltraGet Video Downloader – Ekran Görüntüleri

ultraget-video-downloader-indir- ultraget-video-downloader-indir-1-

UltraGet Video Downloader 3.0.7 İndir İçin Yorum Yap