UltraSearch 1.81 İndir (64 Bit)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

UltraSearch: Hızlı Dosya ve Klasör Arama Programı

UltraSearch dosyaları ve yerel NTFS sürücülerde klasörleri bulmayı ve sadece birkaç saniye içinde sonuçları size sunan ücretsiz Windows dosya arama programıdır. Sadece bir dosya adı veya .exe gibi bir model girin ve daha yazmaya başlarken yazarken sonuçları görmeye başlayacaksınız. Buna ek olarak, UltraSearch düzenli ifadeleri destekler. Windows arama özelliğine alternatif olarak bu ücretsiz PC arama motorunu deneyebilirsiniz. Windows arama özelliği çok yavaştır. Eğer bilgisayarınızda binlerce dosya arasından arama yapacaksınız Windows arama sizin için daha çok yavaş olacaktır. Zaten programın isminden de anlaşılacağı gibi ultra hızlı arama özelliği sunuyor.

Dosya boyutu ve dosya tarihi (son değişiklikler, son erişim ve dosya oluşturma) gibi ek bilgiler listelenen tüm dosyalar gösterilir. Doğal olarak, Windows Gezgini içerik menüsü UltraSearch içinde de kullanılabilir.

UltraSearch bir dışlama filtresi aracılığıyla klasörleri, dosyaları veya aramalardan dosya türlerini dışlamayı sağlar. Arama sonuçları, farklı kriterlere göre sınıflandırılmaktadır basılı veya metin, RTF, HTML, CSV ve Excel dosyası olarak aktarılabilir.

UltraSearch – Ekran Görüntüsü

ultrasearch-indir- ultrasearch-indir-1-

UltraSearch 1.81 İndir (64 Bit) İçin Yorum Yap