UltraSurf

Sponsorlu Bağlantılar
16.03
Sponsorlu Bağlantılar

Yasaklı Sitelere Giriş Programı

2/5, Toplam: 4 kişi

UltraSurf 16, yasaklanmış sitelere giriş yapmayı sağlayan ücretsiz bir programdır. Herhangi bir nedenden dolayı engellenmiş, sansürlenmiş, bloke edilmiş sitelere bu program sayesinde kolayca giriş yapabilirsiniz.

Çağımız internet çağı ve her şey artık internet üzerinden yapılıyor. Banka işlemleri, ödemeler, konferanslar vb internet üzerinden yapılabiliyor. İnternet kullanımı arttıkça bir çok sınırlamalar da beraberinde geliyor. Çoğu yasaklamalar faydalı ve güvenlidir ama bazen hiç olmayacak nedenlerden dolayı bir çok web site yasaklanıyor. Bu durumlarda ne yapılabilir?

Piyasada pek çok yasaklı sitelere erişim sağlayan program var ama ne kadar güvenli? Yasaklı sitelere giriş yapmak için güvenli program kullanmak da çok önemlidir. UltraSurf bunlardan biridir.

UltraSurf 16.03, yasaklı sitelere erişim sağlayan ücretsiz bir programdır. Yasaklanmış tüm sitelere, sosyal ağlara, yazılımlara, admin tarafından engellenmiş web sayfalarına, vb tüm yasaklı sitelere giriş sağlar. UltraSurf şimdi milyonlarca insan internet sansürünü aşmak ve kendi çevrimiçi gizliliğinizi korumak için, dünyanın en popüler anti-sansür ve gizlilik programı olmuştur.

Not: Program bazı antivirüs yazılımları tarafından uyarı verdiği için kullanırken dikkatli olmanızı, bankacılık vb.. işlemleriniz için kullanmamanızı öneririz.

UltraSurf Kullanım Videosu

UltraSurf İçin Yorum Yap