UltraVNC

Sponsorlu Bağlantılar
1.2.1.2
Sponsorlu Bağlantılar

Uzaktan Bilgisayarları Yönetme Programı

  • UltraVNC ücretsiz kullanım sunuyor.
  • Bilgisayarlar arası dosya transferi.
  • Eklenti desteği ile işlevselliği güçlendirme.

UltraVNC, bilgisayarlar arasında iletişim sağlayan ve uzaktan bilgisayarları yönetmek için imkan sağlayan güçlü ve kolay kullanımlı ücretsiz uzaktan bağlantı programıdır. Program internet veya ağ üzerinden kendi bilgisayar ekranınızda başka bir bilgisayar ekranını görüntülemeyi sağlar. Kendi bilgisayar ekranında çalışıyormuş gibi uzaktaki bilgisayarı kontrol etmek için klavye ve fare kullanmanıza izin verir. Mesafe önemli değildir, nereden olursa olsun bu program sayesinde bulunduğunuz yerden uzaktaki bilgisayarın önünde oturuyormuş gibi çalışabilirsiniz.

Bilgisayar desteği sağlamak, dünyanın her yerinden UltraVNC ile hız bir şekilde bağlantı sağlayarak müşterilerin bilgisayarlarına erişim sağlayabilirsiniz. SingleClick gibi eklentiler ile müşterilerin yazılımı yüklemesine gerek kalmadan veya uzaktan yardım masası desteği almak için karmaşık işlemler yürütebilirsiniz.

UltraVNC diğer uzaktan bağlantı programlarına göre ek özellikler sunuyor. Bilgisayarlar arasında dosya transferi yapmanızı sağlar. Otomatik video sürücü özelliği içerir. Ayrıca isteğe bağlı olarak şifreleme eklentisi de mevcuttur.

UltraVNC ile uzaktaki bilgisayar üzerinde neler yapabilirsiniz?

Microsoft oturum açma, metin sohbetleri yapabilirsiniz. Kendi bilgisayarınız üzerinde klavye ve fare ile aynı işlevselliği sunar.

Bunlara ek olarak araç çubuğu görüntüleme, Java görüntüleme, otomatik ölçekleme, sunucu taraflı ölçekleme, çoklu monitör desteği, Repeater/Proxy desteği, otomatik yeniden bağlanma ve diğer işlevsellikler sunuyor.

Kısacası UltraVNC ile uzaktaki bilgisayara bağlanın ve kendi bilgisayarınız gibi kolayca yönetebilirsiniz.

UltraVNC programının Windows 32-bit ve 64-bit olmak üzere ayrı ayrı sürümleri mevcuttur. 64 Bit sisteminize uygun olan sürümü yüklemeniz, performans açısından önemlidir.

Uzaktaki bilgisayarlara hızlı bağlanmak ve uzaktaki bilgisayarı kolayca yönetmek için ücretsiz bir VPN programı arıyorsanız UltraVNC yazılımını deneyebilirsiniz.

UltraVNC İçin Yorum Yap