Unchecky

Sponsorlu Bağlantılar
0.4.2
Sponsorlu Bağlantılar

Kurulum Sırasında İstenmeyen Yazılım Yüklemeleri Engelleme

Unchecky bilgisayara program yükleme sırasında üçüncü taraf sponsor araç çubukları ve programların yüklenmesini engellemeye yardımcı olacak ücretsiz ve Türkçe programdır. Mesala internetten indirdiğiniz bir yazılım veya uygulamaya yüklerden farkında olmadan istenmeyen araç çubukları ve yazılımlar yüklenebiliyor. Bu yazılımların yüklenmesini otomatik olarak engelleyecek Unchecky programı sizin için çok faydalı olacaktır.

Program arka plan servisi olarak çalışır ve yazılım yüklemelerini izler. Herhangi bir yükleme tespit ederse, otomatik olarak sizin için onları denetleyecek, böylece yanlışlıkla istenmeyen yazılımları yüklenmeyecek.

Unchecky OpenCandy, AVG ve bazı diğer program yüklemelerinde iyi çalıştı. Bazı üçüncü taraf uygulamalar ile uyumlu çalışmasa da, popüler yüklemeler de yardımcı olacaktır.

Bununla birlikte, Unchecky popüler yükleyiciler ile iyi çalışır ve çok az kaynak kullanır. Yazılım yüklemelerinde sizi şaşırtan yazılımların, araç çubuklarının veya uygulamaların yüklenmesi artık mümkün olmayacak.

Güncel sürümü herhangi bir ek yapılandırma seçenekleri olmadan oldukça minimalist bir arayüze sahiptir.

Unchecky İçin Yorum Yap