Undelete 360 2.16 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Undelete 360: Silinmiş Dosyaları ve Klasörleri Kurtarma

Undelete 360 son zamanlarda kazara silinmiş dosyaları geri getirmek için ücretsiz ve Türkçe basit bir dosya kurtarma programıdır.Program sabit diskler, USB flash bellekler, flash bellek, kameralar, akıllı telefonlar ve diğerleri dahil olmak üzere herhangi bir depolama cihazından veri kurtarmayı sağlar. Taranacak sürücüyü seçtikten sonra, Undelete 360 hızlı bir şekilde silinen dosyalar için tarama yapar ve tahmini kurtarma durumu ile birlikte, bulunan dosyaların bir listesini size sunuyor.

Undelete 360 hangi depolama ortamı olduğu önemli değil, bilgisayarınızdan yanlışlıkla ya da silinen dosyaları geri yüklemek için en iyi dosya kurtarma programlarından biridir.

Birçok rakiplerinin aksine, Undelete 360 sadece hızlı tarama yöntemini destekler.  Biçimlendirme veya disk bölme hatalarından dolayı kaybolmuş dosyaları bulmak mümkün değildir. Hızlı bir şekilde son silinen dosyaları için bir sürücü tarama gerekiyorsa bu tip tarama yararlıdır.

Dosya kurtarmaya ek olarak Undelete programı ayrıca güvenli dosya ve klasör silmek için bir seçenek sunuyor. Sildiğiniz dosyaların hiçbir şekilde geri getirilmesini istemiyorsanız bu güvenli silme özelliğini kullanabilirsiniz.

Undelete 360 – Ekran Görüntüleri

undelete-360-indir- undelete-360-indir-1-

Undelete 360 2.16 İndir İçin Yorum Yap