UndeleteMyFiles Pro

Sponsorlu Bağlantılar
3.1.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe silinen dosyaları geri getirme programı

UndeleteMyFiles Pro sabit diskler, USB flash sürücüler, CF ve SD kartlar ve diğer medya depolama cihazlardan yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir profesyonel bir araçtır.

Herhangi bir nedenden dolayı bilgisayar ve bilgisayara bağlanabilen cihazlardan yanlışlıkla dosyalar silinebilir. Özellikle kalıcı silme yapılan dosyaları geri getirmek pek mümkün değildir. Bunun için dosya kurtarma programlarına ihtiyaç vardır. UndeleteMyFiles Pro programı profesyonel kalitede ücretsiz dosya kurtarma imkanı sunmaktadır.

UndeleteMyFiles Pro programını bilgisayara yükleyin ve çalıştırın. Ana arayüzde bir çok seçenek göreceksiniz. Dosya kurtarma sihirbazı silinmiş dosyaları kurtarma ve bulmak için yardımcı olan araçtır. Medya kurtarma seçeneği ile kolayca silinmiş medya dosyaları kurtarabilirsiniz. Silinen dosyaları bul seçeneği silinmiş belirli bilgileri filtreler yardımı ile bulmayı sağlamaktadır. Dosya silme seçeneği ile geri dönüşümsüz olarak dosyaları silmek için kullanacağınız araçtır. Mail kurtarma ise e-posta hesaplardan silinen mailleri kurtarmak için yardımcı olacaktır.

UndeleteMyFiles Pro farklı kurtarma seçenekleri ile silinen dosyaları geri getirmek için güzel bir uygulamadır. Türkçe dil desteği sayesinde daha kolay bir kullanım sunar.

UndeleteMyFiles Pro İçin Yorum Yap