Unified Remote

Sponsorlu Bağlantılar
3.4.1.912
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Bilgisayarı Mobil Cihazlardan Kontrol Etme Programı

Unified Remote Server, Android, iPhone, iPad, Windows Phone mobil cihazlardan Windows bilgisayarı kontrol etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Unified Remote uygulaması mobil cihazları uzaktan kumandaya dönüştüren bu uygulamanın hem akıllı cihazlarda hem de bilgisayarlarda yüklü olması gerekir.

Unified Remote bilgisayar ve mobil cihazlar arasında bağlantı sağlar ve mobil cihaz arayüzünden bilgisayarı kontrol edebilirsiniz. Evinizde uzaktan bağlantı sağlayarak bilgisayarı yönetmek istiyorsanız faydalı olacak bir uygulamadır.

Unified Remote uygulamasını nasıl kullanabilirim?

Unified Remote Server programı bilgisayarlara, Unified Remote uygulamasının Android, iOS ve Windows Phone cihazlara yüklenmesi gerekir.

Şuan Windows ve Mac bilgisayara indireceğiniz Unified Remote Server uygulaması sunucu görevini görecektir. Daha sonra Unified Remote Server ile yeni bir bağlantı oluşturup mobil cihazlardan Unified Remote uygulamasını açarak oluşturduğunuz bağlantıya giriş yapmanız gerekir. Bağlantının sağlanması için mobil cihazlarınız ve bilgisayarınızın aynı ağ üzerinde olması gerekir.

Bağlantı sağlandıktan sonra mobil cihazınız üzerinde kontrol etmeniz için arayüzü göreceksiniz. Gerçekten kullanımı kolay bir uygulamadır.

Android, iPhone, iPad, Windows Phone mobil cihazları uzaktan kumandaya dönüştürüp PC kontrol etmek için iyi bir uygulama arıyorsanız kesinlikle Unified Remote uygulamasını tavsiye ederiz.

Unified Remote İçin Yorum Yap