Unified Remote

Sponsorlu Bağlantılar
3.4.1.662
Sponsorlu Bağlantılar

Mac Bilgisayarı Mobil Cihazlardan Kontrol Etme Programı

Unified Remote Server, mobil cihazlardan Mac bilgisayarı yönetmek etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Unified Remote uygulaması ile Android, iPhone, iPad ve Windows Phone mobil cihazları uzaktan kumandaya dönüştürebilir, kolayca Mac bilgisayarı kontrol edebilirsiniz.

Unified Remote, Mac bilgisayar ve mobil cihazlar arasında bağlantı sağlar ve mobil cihaz arayüzünden bilgisayarı kontrol edebilirsiniz. Evinizde uzaktan bağlantı sağlayarak bilgisayarı yönetmek istiyorsanız faydalı olacak bir uygulamadır.

Unified Remote uygulamasını nasıl kullanabilirim?

Unified Remote Server programı bilgisayarlara, Unified Remote uygulamasının Android, iOS ve Windows Phone cihazlara yüklenmesi gerekir.

Şuan Windows ve Mac bilgisayara indireceğiniz Unified Remote Server uygulaması sunucu görevini görecektir. Daha sonra Unified Remote Server ile yeni bir bağlantı oluşturup mobil cihazlardan Unified Remote uygulamasını açarak oluşturduğunuz bağlantıya giriş yapmanız gerekir. Bağlantının sağlanması için mobil cihazlarınız ve bilgisayarınızın aynı ağ üzerinde olması gerekir.

Bağlantı sağlandıktan sonra mobil cihazınız üzerinde kontrol etmeniz için arayüzü göreceksiniz. Gerçekten kullanımı kolay bir uygulamadır.

Android, iPhone, iPad, Windows Phone mobil cihazları uzaktan kumandaya dönüştürüp PC kontrol etmek için iyi bir uygulama arıyorsanız kesinlikle Unified Remote uygulamasını tavsiye ederiz.

Unified Remote İçin Yorum Yap