Unified Remote

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone Cihazdan PC Kontrol İçin Uzaktan Kumanda Uygulaması

Unified Remote, Windows Phone cihazlardan bilgisayarı kontrol etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz uzaktan kumanda uygulaması. Windows Phone cihazla bilgisayar arasında bağlantı sağlayarak, Windows Phone telefonu bilgisayarın faresi gibi hareketler yapmayı ve bilgisayarı yönetmeyi sağlar.

Uygulama sayesinde Windows Phone cihazları Windows PC, Mac ve Linux için bir WiFi veya Bluetooth evrensel uzaktan kumandasına dönüştürebilirsiniz. Moue & Klavye, medya oynatıcılar, sunumlar, ekranı yansıtma, güç kontrolü, dosya yöneticisi, terminal ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 90’dan fazla programları kontrol etmek için önceden yüklü olarak gelmektedir.

Unified Remote uygulamasını nasıl kullanabilirim?

Unified Remote Server programı bilgisayarlara, Unified Remote uygulamasının Android, iOS ve Windows Phone cihazlara yüklenmesi gerekir.

Şuan Windows ve Mac bilgisayara indireceğiniz Unified Remote Server uygulaması sunucu görevini görecektir. Daha sonra Unified Remote Server ile yeni bir bağlantı oluşturup mobil cihazlardan Unified Remote uygulamasını açarak oluşturduğunuz bağlantıya giriş yapmanız gerekir. Bağlantının sağlanması için mobil cihazlarınız ve bilgisayarınızın aynı ağ üzerinde olması gerekir.

Bağlantı sağlandıktan sonra mobil cihazınız üzerinde kontrol etmeniz için arayüzü göreceksiniz. Gerçekten kullanımı kolay bir uygulamadır.

Android, iPhone, iPad, Windows Phone mobil cihazları uzaktan kumandaya dönüştürüp PC kontrol etmek için iyi bir uygulama arıyorsanız kesinlikle Unified Remote uygulamasını tavsiye ederiz.

Unified Remote İçin Yorum Yap