Union İndir (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad Fotoğrafları Birleştirme, Fotomontaj Uygulaması

Unıon

Union, iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlarınıza indirerek kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama ücretli uygulamalar arasında yer almakta olup 4.29 TL gibi bir ücret karşılığında sunulmaktadır. Union farklı fotoğrafları birleştirmenize ve fotomontaj yapmanıza imkan sağlamaktadır. Böylece değişik fotoğrafları eğlenceli zaman geçirmeniz adına güzel bir uygulamadır.

Union ile neler yapabileceğinize gelir isek, fotoğrafların arka plan kısımlarını çıkartarak nesneleri veya farklı öğeleri fotoğraftan ayıklayabiliyoruz ve uygulama içerisindeki arka planlara veya seçeceğiniz fotoğraflara monte edebilmenize imkan sağlıyor.

Uygulama ile arka plan görsellerini mevcut olan düz bir renk veya saydam bir katman seçerek belirleyebilirsiniz. Bununla birlikte ön plana alacağınız resmi, düz rengi veya şekli de belirleyebiliyorsunuz. Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulamada bulunan araçlar sayesinde resimlerden ön planları ayıklamak oldukça basit.

Son olarak fotoğrafların ön planlarını ayıkladıktan sonra büyütebilir ve küçültebilirsiniz. Elde edeceğiniz yeni fotoğraflarınızı sosyal medya ortamında paylaşarak sevdiklerinizin görmesini sağlayabilirsiniz.

Union İndir (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap