Unity 3D Web Player

Sponsorlu Bağlantılar
5.3
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Unity 3 Boyutlu Oyunları Oynatma Programı

Unity 3D Web Player for Mac, Unity oyunları tarayıcı üzerinde oynamanızı sağlayan Mac OS X sistemler için ücretsiz 3 boyutlu oyun açma uygulamasıdır. Özellikle Unity tarafından sunulan online oyunları açmak için bu uygulamanın yüklü olması gerekmektedir. Mac OS X için Unity 3D Web Player ücretsiz sürümü hemen indirin.

Unity3D Web Player ile popüler Safari, Firefox, Chrome web tarayıcılarda oyunlar oynayabilirsiniz. Tamamen işlevsel ve mobil platformlar, masaüstü ve web için yayın desteği içerir. Ayrıca Unity Pro 30 günlük deneme sürümü ve ek Pro mobil dağıtım ve Takım Lisansı ile birlikte geliyor.

Unity Web Player, doğrudan tarayıcınızda Unity ile oluşturulan 3D içeriği görüntülemenizi sağlar ve gerekli güncellemeleri otomatik olarak yapmaktadır.

Unity animasyonlu karakterler ile zengin 3D oyunlar, cızırtılı grafik, sürükleyici fizik oluşturmanıza olanak verir. Sonra web veya bağımsız oyuncular gibi oyunlar sunabilirsiniz. Unity tarafından sürekli olarak bir çok oyun geliştirilmektedir. Bu nedenle artık MAC bilgisayarda Unity 3D Web Player olmazsa olmaz bir uygulama olmuştur.

Unity 3D Web Player İçin Yorum Yap