Up Aurora Browser

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.0.3031
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Hızlı ve Güvenli Web Tarayıcı

5/5, Toplam: 3 kişi
  • Çok küçük dosya boyutu.
  • Hızlı önyükleme.
  • Diğer tarayıcılara göre daha az bellek kullanımı.
  • Türkçe dil desteğinin olmaması.

Up Aurora Browser, işlemci ve bellek tüketimi az olan Windows bilgisayar için hızlı ve güvenilir ücretsiz web tarayıcıdır. İnternette gezinmeyi daha keyifli ve güvenli hale getirir, ayrıca rahatsız edici reklamları engellemek için dahili reklam engelleyici içerir.

İnternet üzerinden alışveriş yapanlar için faydalı bir özellik de sunmaktadır. Veritabanında yer alan online mağazadan kolayca alışveriş yapabilir, aynı ürün ile ilgili başka bir yerde daha ucuzu varsa sizi haberdar edecek. Hatta bulunduğunuz sayfayı kapatmak zorunda değilsiniz.

UpBrowser tarayıcı video izleme için bir pop-up desteği içeriyor. İzlemek istediğiniz video üzerinde yer alan pop-up düğmesine tıklayarak, tarayıcıdan bağımsız bir pencerede videoyu izleyebilirsiniz.

Facebook resimleri küçük resimler olarak gösterilmekte ve daha yakından görmek için resim üzerine fare ile tıklamanız yeterli. Facebook resimleri arasında kolayca gezinebilirsiniz.

Otomatik çeviri özelliği sayesinde herhangi bir web sayfasını otomatik olarak Türkçe’ye çevirir. Eğer çevirmesini istemiyorsanız bu seçenekleri özelleştirebilirsiniz.

Up Aurora Browser Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome tarayıcıları ile kıyaslandığında daha küçük dosya boyutuna sahiptir. Önyükleme hızı daha kısa sürer ve böylece tarayıcının açılmasını beklemenize gerek yoktur. Neredeyse tarayıcı düğmesine tıkladığınız an açılacaktır. Bellek kullanımı ise hepsinden daha azdır. Biliyoruz ki Chrome tarayıcısı her ne kadar hızlı olsa da, bellek kullanım diğer tüm tarayıcılardan daha fazladır. Ama UpBrowser bellek kullanımı diğer tarayıcılara göre çok azdır.

Tabi ki bu kıyaslama Up Aurora Browser üreticileri tarafından sunulmaktadır. Ama hızlı ve güvenli olduğu gayet ortadadır. Bu nedenle Up Aurora Browser web tarayıcısını kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz.

Windows bilgisayarınız için hızlı ve güvenli bir web tarayıcı arıyorsanız kesinlikle Up Aurora Browser tarayıcısını tavsiye ediyorum.

Up Aurora Browser Hakkında Yazılar

Up Aurora Browser İçin Yorum Yap