Uplay

Sponsorlu Bağlantılar
42.0.0.5461
Sponsorlu Bağlantılar

Ubisoft Oyun İstemcisi ve Oyun Oynatıcısı

Uplay oyun oynamak ve diğer oyuncular ile bağlantı kurmak için Ubisoft oyun yapımcısının sunduğu Windows bilgisayarlar için ücretsiz oyun istemcisidir.

Uplay, Ubisoft oyunları satın almaya, indirmeye ve oynatmaya izin veren PC istemcisidir. Electronic Arts’ın Valve’s Steam veya Origin gibi diğer oyun platformlarına benzer bir deneyim sunar.

Ubisoft dünyanın en popüler video oyun yapımcılarından biridir ve UPlay denilen kendi oyun istemcisini piyasaya sundu. Bu istemci oyunlar için dijital dağıtım, çok oyunculu, iletişim ve dijital haklar yönetimine odaklanan bir hizmettir. Aynı zamanda başarıları ile ödülleri bulunmaktadır. İstemci tüm oyunları desteklemektedir.

PC’den Ubisoft oyunlarınızı yönetin

Satın aldığınız Ubisoft oyunların PC sürümlerini kutulu veya dijital sürümlerde oynatmak çok zor olmaktadır. Oyunun yüklenmesine sonra, lisans anahtarını etkinleştirme ve oyunu başlatmanız için Uplay’e geçmeniz istenir. Uplay’e giriş yapmadan oyunu oynamaya başlamanız neredeyse imkansızdır. Bu çok zorlu bir süreçtir.

Uplay ile, Ubisoft video oyunlarının tüm kütüphanenize (Assassin’s Creed serisi, Far Cry 3 vs) erişebilirsiniz. Müşteri, mümkün olan en iyi deneyimi elde edebilmeniz için, oyunlarınız için mevcut güncellemeleri doğrulamaktan ve bunları oynamaya başlamadan önce kurmaktan sorumludur.

Uplay ayrıca arkadaş ekleyerek mesajlaşma ortamı da sunar. Ayrıca daha özel online oyunlara katılmaya davet bile edebilirsiniz.

Uplay uygulaması hoş bir arayüze sahiptir. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra artık kolayca Ubisoft oyunlarınızı yönetebilir ve masaüstünden yeni oyunlar satın alarak yükleme işlemini başlatabilirsiniz. Bu sayede her şey daha düzenli olacaktır. Hesabınızın çalınmamasına karşılık Uplay giriş şifresine daha çok dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Sizden Uplay istemcisini Windows bilgisayara indirin ve ödüller almak için oynamaya hemen başlayın.

Daha fazla Windows uygulaması indirmek için sitemizi takip edin.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Uplay İçin Yorum Yap