UpTo Calendar İndir (İPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

UpTo Calendar: iPhone, iPad Ücretsiz Ajanda

UpTo Calendar

UpTo Calendar; iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlara indirerek kullanabileceğiniz bir ajanda uygulamasıdır. Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. UpTo Calendar kapsamlı bir şekilde işinize yarayacak şekilde tasarlanmıştır.

Sizde UpTo Calendar ile önemli işlerinizi not edebilirsiniz. Bu şekilde karma karışık bir not tutma durumundan kurtulmuş olursunuz. Bir nevi notlar açısından bir düzene girmek için epey işlevselliği olan bu uygulamayı sizlere öneririm.

Not tutabilmenize yardımcı olacak uygulamalar en büyük yardımcımız olmaktadır. Özellikle ara sıra özelleştirmeye ihtiyaç duyabileceğiniz uygulamalar daha fazla tercih edilmektedir. İşte aradığınız özellikleri UpTo Calendar ajanda uygulamasında bulabilirsiniz. Sade bir kullanım arayüzüne sahip olan uygulama ile  tüm fonksiyonlara hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

UpTo Calendar‘ın en önemli özelliği ise Google Calendar, iCloud, Outlook ve Facebook Events ile entegre olarak çalışabilmesi. Eğer bu servisleri aktif olarak kullanıyorsanız hesaplarınızı UpTo Calendar ile senkronize edebilir ve işlerinizi daha verimli bir şekilde takip edebilirsiniz.

UpTo Calendar İndir (İPhone / iPad) İçin Yorum Yap