USB Manager 2.01 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

USB Manager: Taşınabilir Cihazları Yönetme Programı

USB Manager, Windows bilgisayarda USB taşınabilir cihazları yönetmek ve güvenliğini sağlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Taşınabilir cihazların kullanımı günden güne büyüyor ve bu veri hırsızlığı ve kötü amaçlı yazılım saldırısı gibi riskler doğuruyor. Eğer  düzenli bir USB kullanıcısı iseniz sistem güvenliğini ve içinde saklanan verilerin güvenliğini sağlamak gerekir. Ücretsiz USB Manager bu konuda size yardımcı olabilir. Bilgisayar USB aygıt kullanımını denetlemek ve farklı düzeylerde kısıtlamalar ayarlamanızı sağlar. USB Manager size USB portu üzerinden bilgisayarınıza bağlanan taşınabilir cihazlar üzerinde tam kontrol sağlayan Windows kullanıcıları için çok basit bir yazılımdır. Bu USB bağlantı noktaları ve kilit aygıtları etkinleştirmek ve devre dışı bırakmayı sağlar. Ayrıca şifre koruma, kısayol tuşları ile çalışma ve gizle mod sunuyor.

Bu ücretsiz yazılım, çok basit bir arayüz ile geliyor ve tek seferde birden çok USB cihazları kontrol edebilirsiniz. Yazılım USB portlar aracılığıyla bağlanan USB ses aygıtı, USB yazıcı, Depolama aygıtı, Tarayıcı, İşaretleme cihazı ve başka herhangi bir taşınabilir cihazı görüntüler. Yazılımın ana arayüzü USB cihazları yönetmek, etkinleştirmek veya tek bir tıklama ile devre dışı bırakmak için imkan sağlar.

USB Manager kısayol seçeneği programa hızlı erişim sağlar ve Şifre Koruma özelliği makinenin gizliliğini ve güvenliğini yönetmek yardımcı olur. Bir şifre koruması kullanarak USB cihazına erişimi kısıtlayabilirsiniz.

Program tüm Windows sürümleri ile uyumludur ve sisteminizi yavaşlatmadan sorunsuz bir şekilde çalışır. Sonuç olarak, USB Manager çok basit bir arayüz ve sezgisel özellikleri ile kullanışlı bir yazılımdır.

USB Manager – Ekran Görüntüsü

usb-manager-indir- usb-manager-ayarlar-

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

USB Manager 2.01 İndir İçin Yorum Yap