USB Safely Remove

Sponsorlu Bağlantılar
6.0.7
Sponsorlu Bağlantılar

USB Flash Disk Yönetim Programı

USB Safely Remove, ile herhangi bir hasara neden olmadan USB flash diskleri bilgisayardan güvenli bir şekilde kaldırmamıza ortam sağlayan Türkçe bir yazılımdır.

Bilgisayara bağlı USB diskleri devre dışı bırakma yada yeni donanım değişiklikleri belirlemek ve gizli olanlar da dahil olmak üzere tüm aygıtları görüntülemektedir. Aygıtların adlarını ve görüntülerinide değiştirme imkanınız vardır.

Kurulduktan sonra, USB Safely Remove simgesi masaüstü alanında bir simge oluşturulur ve otomatik olarak zaten PC’ye bağlı sürücüleri algılar.

Çok daha fazla kolaylık

Uygun bir menü veya bir kısayol tuşu aracılığıyla bir aygıtı güvenle kaldırın, gereksiz aygıtları menüden kaldırın, aygıtların ayar simgelerini veya adlarını kaldırın. Ayrıca bir cihazı yanlışlıkla durdurursanız bile bir tıklamayla geri alabilirsiniz.

İşlemlerinizi otomatikleştirin ve hızlandırın

Harici sürücülere yedeklemeyi otomatikleştirmek, virüsleri ve daha birçok günlük görevleri kontrol etmek için komut dosyalarınızdaki komut satırı aracını veya güçlü bir otomatik çalıştırma yöneticisini kullanın.

Verileri ve cihazları kaydetme

Aygıt güvenli bir şekilde kaldırılamazsa da, program kilitleme işlemlerini gösterecek ve aygıtı yanlış biçimde çıkarmaktan kaçınmak için onu zorla durdurmanıza izin verecektir.

USB Safely Remove İçin Yorum Yap