USBDeview: PC’ye Bağlı Tüm USB Aygıtları Görüntüleme ve Kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

Hepimiz PC veya dizüstü bilgisayara bir sürü USB aygıtları takmışızdır ama şimdiye kadar takılan USB’lerin kaydını tuttunuz mu? Hayır, kim yapacak, çok sıkıcı bir iş. Ama PC’nize bağlanan tüm USB aygıtların tarihlerine bir göz atmak ister misiniz? USBDeview programı yardımcı olacak.

USBDeview değerlendirme;

USBDeview PC’nize tüm bağlı USB aygıtları görüntülemenizi sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Buna ek olarak, aynı zamanda daha önce bağlı USB aygıtlarının geçmişini görüntülemeyi de sağlar. Bu USB Flash Sürücü, Cep Telefonu, Kamera ya da PC’nizin USB bağlantı noktasına takılan herhangi bir cihaz, ne olursa olsun, USBDeview tüm bilgileri kaydeder ve görmenizi sağlar.

USBDeview

USBDeview; USB cihazın açıklaması, tipi, bağlantı durumu, güvenli çıkarma, seri numarası, bağlantı tarihi ve saati, firmware sürümü, sürücü sürümü ve birçok diğer ayrıntılarını gösterir. En kullanışlı ve yararlı özelliğinden biri de USB noktasına bağlı bir cihazı çıkardığınız zaman güvenli olup olmadığını gösterir.

Uzun detaylara ek olarak, bağlı aygıtları çıkarmayı ve devre dışı bırakmayı sağlar. Ayrıca, daha önce bağlı USB aygıtları kaldırabilirsiniz. Bu muhteşem programı ile de sürücüye atanan sürücü harfini değiştirebilirsiniz.

Gelişmiş seçenekler altında, aynı zamanda bir USB aygıtı bilgisayarınıza takılı ya da PC dışında yürütülecek komutları ekleyebilirsiniz.

Gelismis-Ayarlar

Gelecekte bu veri listesine ihtiyacınız olursa HTML kayıtlarına bakabilirsiniz, böylece bilgisayarınıza bağlı USB aygıtların bir HTML kaydını oluşturabilirsiniz. Özellikler dosyasına giderseniz, bağlı cihaz hakkında daha fazla bilgiye bakmak için gereken bazı önemli unsurlar görebilirsiniz.

USBDeview çok harika bir araç ve yararlıdır. Bu sizin bilgisayarınıza bağlı USB aygıtların bağlandıkları tarihi görüntülemenizi sağlar. Bu eşsiz ve inanılmaz program gerçekten iyi çalışıyor.

USBDeview İndir

USBDeview programını indirme sayfalarımızdan indirebilirsiniz.

USBDeview İndir
Bilgisayara Bağlı USB Cihazları Yönetme Programı
USBDeview Türkçe Yama İndir
USBDeview Türkçeleştirme Dosyası

USBDeview: PC’ye Bağlı Tüm USB Aygıtları Görüntüleme ve Kaldırma İçin Yorum Yap