UsbFix Free

Sponsorlu Bağlantılar
2016 8.171
Sponsorlu Bağlantılar

USB'den Zararlı Yazılımları Temizleme Programı

UsbFix Free, Windows bilgisayara takılan USB flash bellekteki malware veya benzeri zararlı yazılımları temizlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve küçük bir programdır. UsbFix, USB portu üzerinden bilgisayarınıza veya dizüstü bağlanan USB bellek çubukları, harici HDD (Hard Disk), cep telefonları, akıllı telefonlar, dijital kameralardaki virüs, malware temizleme aracıdır.

USB flash disklerden bilgisayara virüs, malware gibi kötü amaçlı yazılımların bulaşmasından dolayı endişe ediyorsanız bu program iyi bir çözüm olabilir. Virüsler için iddialı olmasa da, malware gibi zararlı yazılımları temizlemek için faydalı olacaktır.

Çıkarılabilir diskler günlük olarak kullanılan en yaygın cihazlardan biridir. Bilgisayara zararlı yazılım enfeksiyonlarının bulaştığı en yaygın cihazlardan da biridir. Nitekim, malware enfeksiyonların yayılma tehlikesini önlemek için UsbFix yazılımını kullanın.

Sizlere tavsiyem, bilgisayarınıza USB takmadan önce UsbFix Free ile kontrol edin. Bu sayede güvenli bir şekilde bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. UsbFix programını Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 32 & 64 bit sistemleri ile uyumludur.

UsbFix Free İçin Yorum Yap