Ütopya

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Canlı Yarışma İzleme

1/5, Toplam: 1 kişi
  • Ücretsiz
  • Türkçe

Ütopya, Tv8’de yayınlanan yarışmanın Android kullanıcıları için hazırlanmış olan resmi uygulamasıdır ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tv8’in popüler yarışmalarından bir tanesi olan Ütopya‘nın her saniyesini bile kaçırmayacaksınız. Yarışmanın 7/24 saat yayın yapan bir çok kamerasından yarışan 15 yarışmacıyı canlı bir şekilde seyredebilirsiniz. 360 dereceli ana kamera ile eğlenceyi her an için yaşayacaksınız.

Uygulamayı kullanabilmek için indirdikten sonra Utopya.com.tr adresine giderek Ütopya pasaportuna kayıt olun. Bir kaç tıklama ile bu özel içeriklere erişebilirsiniz. Pasaportunuz ile giriş yaptıktan sonra şimdi 7/24 Ütopyaya erişiminiz sağlanmış olacaktır. Bunun dışında Ütopya pasaportunuz olmadan da,limitli canlı yayınlara ve içeriklere ulaşabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra,hangi yarışmacının kalmasını ve hangi yarışmacının gitmesini istiyorsanız oylama yapabilirsiniz.

Akıllı cihazınızdan bu popüler yarışmayı her an için izleyeceksiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama ile istediğiniz zaman yarışmayı izlemek için uygulamayı deneyin.

Ütopya İçin Yorum Yap