uTorrent

Sponsorlu Bağlantılar
3.5.0.43804
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz ve Türkçe Torrent İndirme Programı

4.27/5, Toplam: 11 kişi
  • Hızlı torrent indirme teknolojisi.
  • Doğru ve güvenilir torrent aramaları.
  • Türkçe dil desteği.
  • Kullanım kolaylığı.

uTorrent Windows sistemler için açık kaynak kodlu Bittorent istemcisidir. Diğer istemcilerine nazaran daha hızlı ve kullanımı kolay ücretsiz ve Türkçe en iyi torrent indirme programıdır. Sade ve anlaşılır – işte µTorrent. Bu amaç için tasarlanan arayüz ile torrent indirmek çok kolaydır. µTorrent Remote ile istediğiniz yerden µTorrent’e erişin. Ev istemcilerinize güvenli bir şekilde ve kolayca erişin (ultra özel kimlik doğrulama ve anahtar değişim protokollerini kullanarak).

uTorrent, BitTorrent açık kaynak protokolünü icat eden ekip tarafından sunulduğundan, her zaman en son ve en harika teknolojilere eriştiğinizden emin olabilirsiniz. Hızlı indirmeler için uzmanlarca tasarlanmıştır. Değerli sistem kaynaklarının aşırı kullanımını önler, arka planda sessizce çalışır ve işinizi, oyununuzu vb. kesmez. Devrim niteliğindeki µTP teknolojisine sahip olan µTorrent, mümkün olan en sorunsuz ve hızlı indirmeleri gerçekleştirebilmeniz ve internet bağlantınızı emekleme hızına düşürmemeniz için bant genişliğini en üst düzeye çıkarır ve yoğunluğu azaltır.

uTorrent Türkçe Yama İndir
uTorrent Türkçe Yama Dosyası

uTorrent, yapısı nedeniyle akıllıdır. Bant genişliği kullanımını ağınıza ve Internet’e dayanarak otomatik olarak ayarlar. Kesintisiz bir şekilde Skype’ı kullanabilir, oyun oynayabilir, gerçek zamanlı video aktarabilirsiniz. uTorrent, ev ağınıza çok kolay yüklenir. Hatta çoğu zaman “tak ve çalıştır” kolaylığı sunar.

Dikkat! Dosya paylaşım programı olduğu için yasal sınırlar çerçevesinde dosya paylaşımı yapmanızı öneririz.

Bittorent istemcisi olarak kullanacağınız, internetten torrent indirmeleri sağlayacak ücretsiz ve Türkçe program arıyorsanız uTorrent yazılımını kullanabilirsiniz.

uTorrent Hakkında Yazılar

uTorrent İçin Yorum Yap