Vainglory (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
1.13.0
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Vainglory Oyunu

Vainglory, iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz strateji oyunlardan biridir. Gerçek zamanlı oynayın ve çetin MOBA‘da gerçek rakiplerinden daha iyi oynayın. Güçlü kahramanları kullanarak ışık hızında kontrollerle dövüşün. Düşmanın Vain kristalini yok edin ve zaferinizi ilan edin. 3’e karşı 3 çok oyunculu savaşların gerçek oynanışını görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

En iyi AAA stüdyolarından gelen deneyimli geliştiricilerin yarattığı eksiksiz bir MOBA deneyimi yaşayın. Ultra yüksek görsellere sahip etkileyici bir oyun. Becerini yükselten hassas kontrollerle oyna. Yüksek tempolu 20 dakikalık maçlarda ilerle. Her bir kahramanın öğelerinin yapımındaki devasa çeşitliliği ve esnekliği keşfet. Gerçek yerel ağ deneyimi, sıkıştırma/hedef ele geçirme ve takım dövüşü aşamaları. Arkadaşlarınla parti kur veya izleyici modunda maçları takip et. Kartları topla ve onları üç kademedeki kahraman görünümleriyle takas et! Düzenli olarak yeni kahraman ve özellikler ekleniyor.

Vainglory 1.13 Güncellemesi, yeni bir buz büyücüsü, tüyler ürpertici kış esintili görünümler, sıralı ilerlemeye gelen güncellemeler ve bazı önemli denge değişiklikleriyle birlikte Kış Sezonunun başlangıcını gösteriyor. Ve tabii ki de Sonbahar sezon sonu ödülleri sizleri bekliyor. iPad 2 ve üzeri, iPhone 5 ve üzeri, iOS 6.1 ve üzerini gerektirir.

Vainglory (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap