Valley Parking 3D

Sponsorlu Bağlantılar
1.03
Sponsorlu Bağlantılar

Android 3D Araba Park Etme Simülasyonu

Kompakt otomobil, kamyonet, sedan ve daha fazlasını içeren her türlü araç seçeneğini bünyesinde bulunduran Valley Parking 3D oyununu Android mobile cihazlarda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Her araç için ayrı olarak benzersiz bir sürüş deneyimi ve ses ortamı sunulmaktadır. Birçok zorlu ve heyecan verici görevler ve başarıları gerçekleştirmek için tecrübelerinizi ortaya koyun. Detaylı 3D çevre görsellerinin yanı sıra gelişmiş ses ayarları harika bir oyun deneyimi yaşamanız için oyunda mevcut.

Araba park etme oyunlarını severek oynayanlar zaten bilirler. Oyunda size verilen süre de aracınızı istenilen yere park etmeye çalışacaksınız. Trafikle dolu yollarda aracınızı park etmek için sürecek ve  daha farklı park etme mekanlarında aracı park ederken zamana karşı da yarışacaksınız.

İvmeölçer, oklar, direksiyon gibi aracı kontrol etmek için farklı yöntemler, ayarlanabilir düğme boyutları ve grafik kalitesi. Tamamlayacağınız bir çok zorlu görevlerden sonra elde edeceğiniz başarılar. Ayarlayacabileceğiniz kapsamlı ses ayarları ve tamamen fiziksel olarak hesaplanan simülasyon oyunu.

Valley Parking 3D Ekran Videosu

Valley Parking 3D İçin Yorum Yap