VarieDrop İle Ücretsiz Resim/Foto Boyutlandırma ve Dönüştürme

Sponsorlu Bağlantılar

Dijital veya DSLR fotoğraf makineleri ile çekilen yüksek çözünürlüklü görüntülerin kalitesini kaybetmeden, görüntüleri yazdırmak istiyorsanız yardımcı programlar gerekebilir. Web üzerinde resim yüklemek, ya da başkaları ile paylaşmak için yüksek çözünürlüklü görüntüleri boyutları sorun yaratabilir.

VarieDrop görüntüleri yeniden boyutlandırmak ve dönüştürmek için bu sorunu ortadan kaldırabilir ücretsiz bir araçtır. Resimlerin kalitesini bozmadan boyutunu düşürerek istediğiniz şekilde paylaşabilirsiniz. Program kullanımı kolaydır. Görüntüleri düzenlemek için sürükle bırak ile kolayca işlem yapabilirsiniz. Resimleri boyutlandırmak veya dönüştürmek için çeşitli sekmeler arasında gezinmenize gerek kalmadan tek bir ekran üzerinde tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Resimleri/Fotoğrafları Boyutlandırmak ve Dönüştürmek İçin Sürekle ve Bırak

VarieDrop kullanimi

Uygulamanın ana penceresi beş bölüme ayrılmıştır. Görüntüleri dönüştürmek ve yeniden boyutlandırmak için, resim dosyası haline dönüştürülmesini istediğiniz pencerenin o bölümünde görüntüleri sadece sürükleyin ve bırakın. JPEG formatında görüntü dosyasını dönüştürmek için Area 1 alanına görüntüleri sürükleyin ve bırakın. En kısa sürede dönüştürülen görüntü dosyalarını çıktı klasöründe göreceksiniz. Set düğmesi temelde ayarları düzenlemek için kullanılır.

VarieDrop kullanimi-resimleri boyutlandirma ayarlari

Ayarlar bölümünde görüntü dosyasını yeniden boyutlandırmak için yükseklik ve genişlik kutularını değiştirebilirsiniz. Ayrıca dosya çıkış birimi, kalitesi ve örnekleme, maksimum dosya boyutu gibi ayarlamaları yapabilirsiniz. Ayrıca dönüştürülen dosyaları dönüştükten sonra mevcut olmasını istediğiniz klasörü seçebilirsiniz.

VarieDrop Özellikleri

  • Kolay kullanım
  • Dosya biçimini değiştirme
  • Popüler formatları destekliyor: BMP, PNG, JPEG, GIF, TIFF
  • Dönüştürmek ve görüntüleri yeniden adlandırma
  • Hiçbir spyware veya adware içermez

VarieDrop tarafından desteklenen giriş ve çıkış formatları

Giriş formatları: BMP: 1/4/8/16/24/32bit), PNG: 1/2/4/8/24/48bit, JPEG: 8bit/24bit, TIFF: 1/4/8/24/48bit, GIF: 1/2/3/4/5/6/7/8bit.

Çıkış formatları: BMP: 8/24bit, PNG: 8/24bit, JPEG: 24bit  *Kalite, Örnekleme Oranı, Max Dosya Boyutu, TIFF: 8/24bit, GIF: 8bit.

Özetlemek gerekirse, Variedrop hızlı ve kolay bir şekilde görüntüleri yeniden boyutlandırmak ve dönüştürmek için basit bir uygulamadır. Tek tek fotoğraf üzerinde çalışmak ya da sadece tek bir tıklamayla resimleri toplu olarak düzenleyebilirsiniz.

VarieDrop İndir – Free Download

VarieDrop programı Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur. Ayrıca 32 bit ve 64 bit olmak üzere iki ayrı sürümü vardır.

VarieDrop İndir (32 Bit) – VarieDrop İndir (64 Bit)

VarieDrop İle Ücretsiz Resim/Foto Boyutlandırma ve Dönüştürme İçin Yorum Yap