VEGA Conflict

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin VEGA Conflict Uzay Savaş Oyunu

  • Güçlü internet bağlantısı gerektiriyor.

VEGA Conflict Android mobil cihazlar için geliştirilen ücretsiz bir uzay savaş oyunudur. Online olarak oynanan bu oyunda PvP savaşında diğer oyuncularla savaşabilirsiniz. VEGA Conflict oyunu Android telefon ve Android tablet üzerinde oynayabilirsiniz.

VEGA Federasyonuna karşı isyan bayrağını çekin ve hakimiyet alanını genişletmeye başlayın. Evreni, uzayın derinliklerini keşfedin. Filoları komuta edin, uzayın derinliklerinde harika savaşlar çıkarın.

Savaş gemilerini kumadan edin, filoları yenilemek, geliştirmek için  yeni gemiler, kalkanlar, silahlar ve teknolojiler araştırın. Diğer oyuncu arkadaşlarınız ile birlikte bir takım oluşturun ve uzayı fethedin.

Bu oyun hangi mobil cihazlar da güzel oynanır; Galaxy S5, LG G3, HTC One M8, Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 9, Sony Xperia Z, Sony Xperia Z2, Sony Xperia Z3.

vega-conflict-android

VEGA Conflict oyunu WiFi üzerinden oynamanız tavsiye edilmektedir. Çünkü oyun için güçlü internet bağlantısı gerekir. İlk kurulumdan sonra yeni güncellemeler ve oyuna ek oyun verileri indirmeniz gerekiyor. Bu nedenle oyunu WiFi üzerinden indirin.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

VEGA Conflict İçin Yorum Yap